Największe literackie wydarzenie jesieni, Targi Książki Empiku, już 12-25 października na https://www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.     

W ramach sceny Young Adults, obejmującej wydarzenia z autorami literatury dla młodzieży, zapraszamy na spotkanie z Martą Łabęcką, autorką książki „Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy” (Wydawnictwo BeYA). Scena YA powstała w odpowiedzi na wyraźny wzrost zainteresowania książkami wśród młodych czytelników, co widać w tegorocznych zestawieniach bestsellerów. Rozmowę poprowadzi Okoń w sieci. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. 

 

Josephine i Chase wreszcie są szczęśliwi. Po wszystkich burzach, sztormach i zawieruchach, których nie szczędził im los, wciąż są razem, połączeni uczuciem, a w dorosłość wkracza właśnie najpiękniejszy owoc ich miłości ― osiemnastoletnia Destiny.  

Destiny zna historię swoich rodziców i podobnie jak wiele osób w jej wieku, trochę marzy o przeżyciu równie romantycznego uczucia ― oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem. Na razie jednak poznajemy ją w chwili, gdy wyrusza z rodzicami, by spędzić święta w gronie krewnych i przyjaciół. Dziewczyna nie może się już doczekać spotkania z bliskimi... Zwłaszcza z jednym, ważnym dla niej człowiekiem. Alfie, dawny towarzysz dziecięcych zabaw, wyrósł na przystojnego mężczyznę i to jego Destiny szczególnie pragnie zobaczyć. A ponieważ jest córką swoich rodziców, to ― zupełnie jak kiedyś ― sprawy szybko zaczną się komplikować... 

Piękne zwieńczenie bestsellerowego cyklu! Ostatnia część trylogii, którą tworzą także “Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię” i “All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość”.  

___ 
Targi Książki Empiku 
12-25 października 2022 
www.empik.com/targi-ksiazki 
Organizator: Empik 
Partner: Green Caffè Nero 
Patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytać.pl