Portal Games

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Bohater
Producent
Cena
Ocena klientów

Portal Games

Portal Games to jedno z najstarszych polskich wydawnictw gier planszowych. Złożone w 1999 roku przez projektanta gier Ignacego Trzewiczka, niezmiennie od ponad dwudziestu lat dostarcza na rodzimy rynek najbardziej gorące tytuły planszówek z całego świata oraz doskonałe gry polskich autorów. W ofercie Portal Games odnaleźć można jedne z najbardziej znanych serii, m.in. Zombicide, Osadnicy Narodziny Imperium, Aeons End oraz wiele docenionych przez graczy tytułów z gatunku gier ekonomicznych, imprezowych, przygodowych, detektywistycznych oraz kooperacyjnych.

Gry przygodowe Portal Games

Jedną z najbardziej znanych gier przygodowych w portfolio Portal Games jest Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie. Tytuł autorstwa Ignacego Trzewiczka zadebiutował w 2012 roku i od tamtego czasu stale powiększa grono śmiałków stających do druzgocącej walki o przetrwanie na bezludnej wyspie. Grę cechuje wysoki stopień trudności, dlatego sukces wymaga dobrych decyzji podejmowanych w odpowiednim momencie, idealnej współpracy pomiędzy graczami oraz sporej dozy szczęścia. Wszystko to sprawia, że pomimo upływającego czasu i wielu nowości na rynku gier planszowych, Robinson Crusoe nadal stanowi jedno z  największych i najbardziej wymagających planszówkowych wyzwań.

Każdego roku Portal Games oferuje graczom także wiele nowych tytułów spod znaku przygody i kooperacji, takich jak Bloodborne, Cthulhu Death May Die, Mage Knight, a także kooperacyjne gry dedukcyjne takie jak Detektyw czy Diuna: Sekrety Rodu.

Portal Games gry ekonomiczne

Portal Games słynie także z wydawania gier ekonomicznych o różnym stopniu trudności. W jego ofercie odnaleźć można takie gry jak Reavers of Midgard, Czerwona Katedra, Ishtar oraz Little Town, w których rozgrywka pozwala na relaksujące wyzwanie intelektualne. Gracze poszukujący bardziej angażującego zadania umysłowego do wyboru mają tytuły z serii Zachodniego Królestwa takie jak Paladyni, Rzemieślnicy oraz Architekci Zachodniego Królestwa. Z kolei najbardziej wytrawnych eurograczy z pewnością usatysfakcjonuje rywalizacja w Barrage, Teotihuacan: Miasto Bogów, Tawantinsuyu oraz asymetryczna rozgrywka w Root.

Sprawdź naszą ofertę gier wydawnictwa Portal Games i wybierz z niej tytuły, z którymi zechcesz się zmierzyć.

więcej

Dowiedz się więcej o grach Portal Games i innych

Wszystkie artykuły