Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu

Sterylizatory i środki do czyszczenia

Aby zadbać o zdrowie i higienę maluszka, należy troszczyć się o czystość butelek i innych naczyń. Klasycznym sposobem jest ręczne wyparzanie naczyń za pomocą wrzątku. Aby przyspieszyć sposób dezynfekcji i sterylizacji warto zapoznać się z ofertą sterylizatorów i środków do czyszczenia znanych marek: Chicco, Philips Avent, Tommee Tippee, Canpol, Reer, Ardo i wielu innych.

Jakie są rodzaje sterylizatorów?

Sterylizatory szybko i skutecznie odkażają akcesoria dziecięce takie jak: butelki, smoczki, gryzaki, sztućce, a także laktatory. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów sterylizatorów do stosowania w warunkach domowych: elektryczne parowe, mikrofalowe i UVC LED.

Sterylizatory elektryczne parowe np. Philips, Lovi, Nuk, Bayby są zasilane prądem i wykorzystują do sterylizacji parę wodą. W kilka minut dokładnie oczyszczają naczynia z drobnoustrojów, wystarczy wlać do nich wodę. W tym samym czasie w urządzeniu można zmieścić nawet do 6 butelek. Sterylizatory w zależności od dodatkowych funkcji mogą służyć do gotowania na parze zdrowych posiłków, posiadać funkcję automatycznego wyłączenia, sygnał zakończenia pracy oraz funkcję suszenia naczyń.

Sterylizatory mikrofalowe są najprostszym i najmniejszym rodzajem sterylizatora. Do pojemnika wlewa się wodę i mocuje naczynia na specjalnych uchwytach. Następnie sterylizator należy włożyć do kuchenki mikrofalowej. Przed zakupem należy sprawdzić jego wymiary, aby zmieścił się do posiadanej kuchenki mikrofalowej. Woda zmienia się w gorącą parę wodną i dokładnie oczyszcza.

Sterylizator UVC LED pozwala na szybką sterylizację małych akcesoriów np. smoczków. Jest pojemnikiem do przechowywania z funkcją dezynfekcji suchej. Wykorzystuje promieniowanie UVC i lampy LED.

Dodatkowe akcesoria do czyszczenia

Do dokładnego oczyszczania butelek i innych dziecięcych naczyń z resztek pokarmów warto używać delikatnych, bezzapachowych płynów do mycia naczyń np. Friendly Organic. Przydatnym akcesorium dla rodziców są także suszarki do butelek, pojemniki i woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej np. BabyOno, Ardo.

Sterylizatory i środki do czyszczenia butelek pozwalają rodzicom w kilka minut uzyskać czyste i bezpieczne naczynia do karmienia małego dziecka. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sterylizator oraz środki do oczyszczania naczyń, które pomogą ci w codziennym przygotowywaniu posiłków.

więcej