Media-tech

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Media-Tech

Media-Tech - producent akcesoriów komputerowych

Media-Tech powstała w 1993 roku pod nazwą Multi-Styk s.c., a w 1998 roku firma oficjalnie zmieniła nazwę na Media-Tech. W pierwszych latach działalności aktywność firmy skupiona była przede wszystkim na rynku krajowym. W 2002 roku nawiązano pierwsze zagraniczne współprace z Danią i Szwecją. W kolejnych latach marka dynamicznie rozwijała swój zasięg globalny. Obecnie Media-Tech dystrybuuje swoje produkty do krajów Europy, Ameryki Południowej i Azji.

Szeroka oferta akcesoriów komputerowych Media-Tech produkowana jest z uwzględnieniem jak najwyższej jakości towaru oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Urządzenia marki odznaczają się innowacyjnością, funkcjonalnością oraz niezawodnością, co sprawia, że cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród konsumentów. W 2010 roku firma została wyróżniona prestiżową nagrodą – Złotym Laurem Konsumenta w kategorii „Akcesoria komputerowe”.

Media-Tech - produkty tylk

Produkty na każdym etapie produkcji poddawane są rygorystycznym testom i ocenom jakości. Główną misją Media-Tech jest dbanie o potrzeby klientów i dostarczenie im rozwiązań, które spełnią ich najwyższe oczekiwania. Hasło “Knows Your needs” potwierdza, że firma dąży do oferowania produktów jak najwyższej jakości, efektywnych, funkcjonalnych, atrakcyjnych wizualnie i w korzystnej cenie tak, by zapewnić najwyższy poziom wygody i komfort pracy.

Media-Tech nieustannie dba o portfolio produktowe i rozszerza swoją ofertę o coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Swój asortyment kieruje do segmentu klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstw będących przedstawicielami różnych sektorów. Marka aktywnie angażuje się także w akcje sponsoringowe, a także uczestniczy w targach i wystawach branżowych.

Oferta Media-Tech

W ofercie Media-Tech dostępne są urządzenia i akcesoria komputerowe takie, jak czytniki kart pamięci, głośniki, kable USB, kamery internetowe, adaptery Bluetooth, karty dźwiękowe, karty sieciowe, klawiatury, myszki, podkładki, mikrofony, słuchawki i zasilacze.

Marka zasłynęła także jako producent sprzętu dla graczy. W jej asortymencie można znaleźć m.in. klawiatury, myszki, gamepady i słuchawki gamingowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców, gdyż wyróżniają się doskonałymi parametrami, funkcjonalnością i przystępną ceną.

W ofercie Media-Tech dostępne są także urządzenia i akcesoria GSM, np. telefony i ładowarki bezprzewodowe, a także sprzęty RTV, urządzenia do masażu, irygatory, suszarki do butów, smartbandy, czy akcesoria kuchenne i łazienkowe.

więcej