Seria Gierki Małżeńskie

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Cena
Wyczyść filtry

Seria: gierki małżeńskie usuń

Gierki małżeńskie to towarzyska gra planszowa przeznaczona do rywalizacji w parach. W trakcie rozgrywki pary lub małżeństwa mają okazję sprawdzić, jak dobrze się znają, ile o sobie wiedzą oraz jak dobra jest między nimi komunikacja. Jednocześnie rywalizują z innymi parami o miano tej, która najlepiej ze sobą współgra. Tytuł Gierki małżeńskie wyróżnia nie tylko tematyka, ale także szata graficzna, za którą odpowiada Andrzej Mleczko. Wyraziste i pełne humoru ilustracje doskonale oddają klimat toczącej się nad planszą rywalizacji oraz małżeńskich konfrontacji.

Gra Gierki małżeńskie – o co chodzi?

W Gierkach małżeńskich celem każdej pary jest zdobycie jak największej ilości żetonów kupidyna. Możliwe będzie to dzięki prawidłowemu rozwiązywaniu zadań w takich kategoriach jak: między słowami, znamy się, kalambury oraz skojarzenia. W między słowami gracz musi nakierować partnera na określone hasło, jednak nie może przy tym używać słów wymienionych na karcie zadania. Znamy się to kategoria, w której pojawiają się pytania na temat związku, przyzwyczajeń oraz wyborów partnera. Kategoria kalambury zawiera hasła, które należy narysować na tabliczce, a zadaniem partnera jest ich odgadnięcie. W skojarzeniach para otrzymuje żeton kupidyna za przynajmniej dwa takie same skojarzenia na temat rysunku znajdującego się na wylosowanej karcie. Wygrana w Gierkach małżeńskich wymaga doskonałej znajomości swojego partnera, jego przyzwyczajeń, sposobu myślenia, a także jego opinii na różne tematy. Jednocześnie rozgrywka w ten tytuł jest doskonałym sposobem na to, by poznać się jeszcze lepiej, sprawdzić jak bardzo dwie osoby do siebie pasują i przede wszystkim świetnie się bawić.

Gierki małżeńskie – inne tytuły w serii

Gra planszowa Gierki małżeńskie doczekała się swojej kontynuacji i jednocześnie rozszerzenia, które oferują nowe tytuły w serii oparte na czterech kategoriach zadań znanych z gry podstawowej. Gierki małżeńskie Znamy się, Wiem wszystko, Między Słowami oraz Gierki małżeńskie Kalambury to gry, które gwarantują jeszcze więcej doskonałej rozrywki, wciągających sprawdzianów dla par oraz zaciętej rywalizacji o miano najlepiej dobranej pary. Każdy z tytułów zawiera także wariant gry dla dwóch osób, z którego skorzystać mogą zarówno para, małżeństwo, jak i dwójka przyjaciół. 

Sprawdź naszą ofertę gier z serii Gierki małżeńskie i wybierz z niej tytuł, z którym sprawdzisz, jak dobrze znasz swoją drugą połówkę oraz rozpoczniesz wciągająca rywalizację z innymi parami.

więcej