MDR Dystrybucja

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

MDR Dystrybucja

W kategorii tej znajdują się gry planszowe i karciane, a także puzzle produkcji MDR Dystrybucja. Są one dostępne zarówno w polskiej, jak i obcojęzycznej – angielskiej i niemieckiej wersji językowej. Można wybierać spośród gier oraz puzzli dla dzieci oraz dorosłych.

Gry planszowe ilustrowane rysunkami Andrzeja Mleczki

Asortyment obejmuje liczne gry planszowe, do których rysunki przygotował polski ilustrator i satyryk Andrzej Mleczko. Jego charakterystyczny styl stanowi połączenie humoru oraz ironii. Ilustracje wykorzystane w grach przedstawiają najczęściej w prześmiewczy sposób różne sytuacje codziennego życia, np. w małżeństwie, pracy czy u lekarza.

Towarzyskie gry planszowe dla par

W ofercie MDR Dystrybucja znalazło się wiele gier planszowych dla par, np. „Gierki małżeńskie”, „Znamy się”, „Wiem wszystko”, „Kalambury” czy „Między słowami”. Są one przeznaczone zarówno do grania we dwoje, jak i w rywalizacji z innymi parami. Gry te pozwalają przekonać się, jak dobrze każdy z graczy zna swoją drugą połówkę, czy rozumieją się bez słów i potrafią przewidzieć zachowania swojego partnera.

Celem każdej z wymienionych gier jest zdobycie jak największej liczby żetonów. Są one przyznawane za prawidłowo wykonane zadania, które losuje się poprzez kręcenie butelką. Przykładowe konkurencje to np. konkursy wiedzy, testy zgodności, kalambury, skojarzenia, psychotesty, quizy czy zabawy słowne. Gry planszowe MDR Dystrybucja zapewniają sporą dawkę zabawnej rozrywki.

Fabularne gry planszowe

Do wyboru są również gry planszowe, w których każdy gracz rywalizuje indywidualnie. Mają one interesującą fabułę, np. związaną z polityką, pracą korporacyjną czy działaniem służby zdrowia. W grze „Grunt to zdrowie” zadaniem uczestników jest jak najszybsze dostanie się do lekarza i pozbycie własnej choroby. W tym celu należy zbierać serduszka znajdujące się na planszy, a także żetony pełniące funkcję gotówki. Gra planszowa „Korporacja” polega na wykonywaniu zadań, które pozwalają piąć się w górę w korporacyjnej hierarchii. W grze „Kariera polityczna” gracze wcielają się natomiast w rolę polityków, którzy przyjmują łapówki czy udają się w podejrzane delegacje.

Gry karciane i puzzle MDR Dystrybucja

W kategorii tej mieszczą się klasyczne gry karciane, m.in. „Gra w Pana”, „Gra w wojnę” czy „Dupa biskupa”. Zwycięzcą zostaje ten spośród graczy, który jako pierwszy pozbędzie się swoich kart. Oferta MDR Dystrybucja obejmuje także puzzle z rysunkami Andrzeja Mleczki, które ukazują Polskę oczami tego artysty.

Zapoznaj się z naszym asortymentem gier i puzzli MDR Dystrybucja i zapewnij sobie wiele chwil przyjemnej oraz pełnej humoru zabawy.

więcej