Goldwell

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Goldwell

Niemieckie kosmetyki do włosów Goldwell wyznaczają trendy w profesjonalnej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów od połowy XX wieku. W 1948 roku Hans Erik Dotter założył fabrykę kosmetyków przeznaczonych dla salonów fryzjerskich. Od samego początku kosmetyki Goldwell często były pionierskimi rozwiązaniami w swojej dziedzinie.

Pionierskie kosmetyki do włosów Goldwell

To Goldwell opracował płyn do trwałej ondulacji na zimno, wygodne dozowniki do kosmetyków w formie naciskanej pompki, ultramocne lakiery do włosów, pierwszą bezoksydacyjną farbę do włosów bez amoniaku i wiele innych.

Dziś Goldwell współpracuje z najlepszymi salonami fryzjerskimi na całym świecie, promuje najnowsze trendy dzięki konkursom fryzjerskim i akcjom Trend Zoom i Color Zoom, a także dba o zrównoważony rozwój i środowisko naturalne. Oferta Goldwell zawiera także kosmetyki do użytku w domu, dla podtrzymania i dopełnienia efektu zabiegów w salonie.

Pielęgnacja włosów z Goldwell

Goldwell oferuje całe linie produktowe kosmetyków do pielęgnacji włosów, również tych farbowanych.

Goldwell Dualsenses i Color Revive to szampony i odżywki do włosów, które wyjątkowo delikatnie oczyszczają, chroniąc kolor. To również spraye do włosów, serum do włosów, nabłyszczające maski do włosów, a także Dualsesnses Men, czyli kompleksowa pielęgnacja włosów dla mężczyzn.

Keratynowe, wygładzające kuracje odżywcze do włosów Kerasilk pomagają osiągnąć jedwabistą gładkość. Luksusowy Elixir Goldwell to uniwersalny eliksir-olejek do włosów z olejem arganowym i tamanu, który doskonale pielęgnuje bez obciążania i sklejania.

Koloryzacja włosów z Goldwell

Goldwell to trwała, łagodna i innowacyjne koloryzacja włosów. Od podstawowej linii farb do włosów Colorance z technologią Intralipid®, odbudowującą strukturę włosów, poprzez najnowocześniejsze rozjaśniacze do włosów LightDimensions, aż do najbardziej zaawansowanych rozwiązań koloryzujących Goldwell Elumen i Pure Pigments.

Goldwell Topchic to inteligentne farby do włosów, które jednocześnie pielęgnują, a Nectaya to odżywcze farby bez amoniaku o przyjemnym zapachu. Odsiwiacze do włosów Goldwell Men Reshade to idealne kosmetyki dla mężczyzn, którzy chcą zamaskować siwiznę i zachować naturalny wygląd włosów bez odrostów.

Stylizacja włosów z Goldwell

Produkty do stylizacji włosów Goldwell są przeznaczone do stosowania w profesjonalnych salonach fryzjerskich, począwszy od kultowego płynu do trwałej Topform i całej linii Goldwell Topform. Obecnie marka proponuje skuteczne rozwiązania w postaci linii kosmetyków do trwałej ondulacji i prostowania włosów Vitensity, Evolution oraz Structure + Shine.

Lekka stylizacja włosów na co dzień to linia Kerasilk: kremy, pianki, spraye i lakiery do włosów dające efekt lekkiej i gładkiej fryzury. Goldwell Stylesign to bardzo bogata gama produktów do stylizacji włosów. Obejmuje nie tylko tradycyjne żele do włosów, pianki czy lakiery do włosów, ale także puder nadający objętość, glinkę matującą, olejek z solą, pasty modelujące i wiele innych.

więcej