Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Pojemność
  • więcej
Linia
  • więcej
Działanie
  • więcej

Farby do włosów

Farby do włosów pozwalają w prosty i szybki sposób zmienić kolor włosów, a tym samym nasz wygląd. Dzięki nim można wykonać profesjonalną koloryzację w warunkach domowych. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór profesjonalnych i drogeryjnych farb do włosów oraz kosmetyków do koloryzacji włosów takich marek jak: Londa, Revlon Professional, Itely Hairfashion, Matrix, Loreal, Wella i wiele innych.

Jak wybrać farbę do włosów?

Dokonując wyboru farby do włosów należy przede wszystkim zwrócić uwagę na składniki pielęgnacyjne oraz na jej trwałość. Warto wybierać profesjonalne farby do włosów bez amoniaku, zawierające: naturalne oleje roślinne np. olej arganowy, sezamowy, makadamia; filtry UV oraz inne składniki chroniące kolor włosów i je pielęgnujące.

Przed farbowaniem włosów trzeba zastanowić się czy chcemy uzyskać trwały kolor na dłuższy czas stosując trwałe farby do włosów lub rozjaśniacze do włosów. Czy chcemy użyć szampon koloryzujący lub spray koloryzujący do włosów, aby poeksperymentować z kolorem, który zostanie wypłukany z włosów po kilkunastu lub po jednym umyciu głowy.

Rodzaje kosmetyków do koloryzacji włosów

Trwałe farby do włosów są polecane dla wielbicieli wybranego koloru włosów, którzy muszą pamiętać o regularnym farbowaniu odrostów co miesiąc lub rzadziej, przy stosowaniu sprayu maskującego odrosty.

Rozjaśniacze do włosów pozwalają zmienić kolor włosów nawet do 9 tonów, aby uzyskać jasny kolor włosów, refleksy lub pasemka. Są to produkty najintensywniej oddziaływujące na strukturę włosa, dlatego po ich zastosowaniu włosy wymagają szczególnej pielęgnacji w postaci odżywek lub masek do włosów.

Szampony koloryzujące sprawdzą się dla osób, którzy nie przywiązują się do jednego odcienia włosów i mogą go często zmieniać. Trwałość koloru najczęściej wystarcza do 20 myć.

Spraye koloryzujące umożliwiają łatwą zmianę koloru włosów na jeden dzień i stworzenie efektownej fryzury w zależności od okoliczności (koncerty, festiwale, mecze). Posiadają intensywne kolory m.in. zielony, różowy, niebieski, żółty, widoczne w świetle ultrafioletowym i stroboskopowym.

Niezależnie od wyboru kosmetyku koloryzującego do włosów należy zapoznać się z instrukcją dołączoną do opakowania oraz pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów.

Poznaj naszą ofertę i wybierz kosmetyk odpowiedni dla twoich włosów.

więcej

Czytaj więcej o pielęgnacji włosów i na inne tematy urodowe!

Więcej artykułów