Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Korzenie marki Fanola sięgają roku 1946, kiedy to Arturo Pegorin rozpoczął działalność w branży kosmetycznej i rozwinął swoją firmę tak, że stała się jednym z liderów w produkcji kosmetyków do profesjonalnej koloryzacji włosów oraz ich pielęgnacji. Po latach przyłączyli się do niego synowie, Gianni i Federico, którzy w 2016 roku utworzyli grupę AGF88 Holding, obecnego właściciela Fanoli.

Włoskie kosmetyki do włosów marki Fanola

Wszystkie kosmetyki Fanola są produkowane we Włoszech, w trzech zakładach produkcyjnych. Przechodzą szczegółowe badania według europejskich norm jakości i bezpieczeństwa. Odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale i przystępną ceną. Dzięki temu zdobywają coraz większą popularność na całym świecie, również na rynku polskim.

Koloryzacja włosów we wszystkich odcieniach

Koloryzacja włosów to najważniejsza dziedzina dla marki Fanola. Farby do włosów Fanola Oro Therapy łączą trwałą koloryzację z pielęgnacją.

Fanola Color Zoom i Crema Colore to kremy koloryzujące do włosów we wszystkich odcieniach. Fanola Free Paint to półtrwałe farby do włosów, które nie tylko nadają piękną barwę, ale i zmiękczają włosy dzięki zawartości odżywczych olejków.

Fanola oferuje również rozjaśniacze do włosów w postaci emulsji rozjaśniających i proszku do rozjaśniania włosów. No Yellow to farba do włosów blond z najsłynniejszej linii produktowej Fanoli.

Pielęgnacja i stylizacja włosów blond No Yellow

Wizytówką marki Fanola są blondy w chłodnych, eleganckich odcieniach. Bestsellerem są produkty z linii No Yellow. Szampony i maski do włosów z fioletowymi pigmentami szybko i na długo niwelują niechciane żółte odcienie jasnych włosów. Dlatego są chętnie wybierane przez osoby z włosami siwymi i blond, a także z platynowymi pasemkami.

Dla zachowania chłodnego odcienia włosów brązowych Fanola proponuje linię No Orange, która maskuje pomarańczowe i czerwonawe refleksy.

Pielęgnacja włosów we wszystkich odcieniach

Kosmetyki Fanola do pielęgnacji włosów to szeroka gama produktów dopasowanych do różnych potrzeb. Szampony do codziennego użytku Fanola Frequent to podstawa, którą uzupełniają linie produktowe kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Obejmują m.in. Oro Therapy – zaawansowaną pielęgnację każdego rodzaju włosów, Botugen Botolife – szampony, odżywki i maski do włosów zniszczonych i suchych, z dodatkiem kwasu hialuronowego i keratyny, Keraterm – keratynowe kuracje odżywcze do włosów po zabiegu prostowania, Nourishing – odżywcze maski, termoochronne spraye do włosów łamliwych i osłabionych zabiegami fryzjerskimi.

Linia Fanola Curly Shine to szampony, odżywki i maski do włosów kręconych i falowanych, a Smooth Shine – wygładzi puszące się i niesforne włosy. Linia Fanola Styling Tools to fluidy, pianki i spraye do stylizacji włosów kręconych i prostych.

więcej