Eurographics

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Eurographics

Eurographics to kanadyjski wydawca dzieł sztuki oraz producent puzzli i gier karcianych. Firma ta powstała w 1987 roku i ma swoją główną siedzibę w Montrealu, gdzie pracuje zespół ds. sprzedaży, projektowania graficznego, rozwoju produktów i obsługi klienta.

Historia marki Eurographics

W pierwszych latach przedsiębiorstwo Eurographics działało na niedużą skalę jako dystrybutor plakatów, by następnie stać się wiodącym na świecie wydawcą i producentem puzzli. Są one wytwarzane nie tylko w Kanadzie, lecz także w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych. Grupa Eurographics kładzie spory nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu, w tym zwłaszcza ochronę środowiska. Zaangażowała się m.in. w akcję sadzenia drzew, których posadziła już ponad 1000.

Eurographics – puzzle od 35 do 2000 elementów

W ofercie marki Eurographics znajdują się puzzle dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Produkty te powstają w 100% z materiałów pozyskanych z recyklingu i są pokryte nietoksycznymi farbami, powstałymi na bazie naturalnych olejków roślinnych. Dodatkowo puzzle Eurographics producent pakuje w pełni biodegradowalny woreczek. Dzięki zastosowaniu technologii Smart Cut, każdy puzzel ma unikalny kształt. Wszystkie elementy są także odporne na zginanie oraz eliminują efekt odbijania światła.

Puzzle Eurographics dla dzieci

Puzzle dla najmłodszych zawierają od 35 do 200 elementów, są proste do ułożenia i pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię, logiczne myślenie, zdolności manualne oraz koncentrację uwagi. Obraz po ułożeniu może przedstawiać zwierzęta, owoce, warzywa, pojazdy czy mapy.

Eurographics – puzzle artystyczne

Puzzle Eurographics ukazują arcydzieła wielkich malarzy tworzących w różnym stylu, m.in. barokowym, romantycznym, impresjonistycznym, abstrakcyjnym, renesansowym, gotyckim czy  nowoczesnym. Z puzzli można ułożyć np. obrazy Hieronima Boscha, Sandro Botticelliego, Leonardo da Vinciego, Claude Moneta, Rafaela, Vincent Van Gogh, Salvadora Daliego i Edvarda Muncha. Puzzle mogą również układać się w słynne mozaiki, fotografie, plakaty czy działa współczesnej grafiki.

W ofercie Eurographics można również znaleźć wiele innych kolekcji. Do najpopularniejszych z nich należy seria „Uratuj naszą planetę”, która ukazuje piękno Ziemi oraz wywoływane przez człowieka zagrożenia. Inne kolekcje puzzli Eurographics to m.in.: „Fotografia życia zwierząt”, „Kolekcja miejska”, „Anatomia człowieka”, „Transport morski i lądowy”, „Eksploracja kosmosu”, „Smaki świata”, „Historia lotnictwa”, „Kolekcja celebrytów”, „Anomalie naukowe” czy „Kolekcja motoryzacyjna”.

Zapoznaj się z naszym asortymentem puzzli marki Eurographics i wybierz spośród nich układankę o interesującej cię tematyce.

więcej