Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Oprawa
Autor
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Podręczniki do szkoły podstawowej - klasa 7

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej to nieodłączna pomoc w przyswajaniu nowych umiejętności i nowej wiedzy. Jest to również drugi rok, w którym uczniowie mogą uczyć się dwóch języków obcych. Efekty kształcenia obejmują również wstępne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, który jest zwieńczeniem edukacji na poziomie podstawowym. Znajdziesz u nas podręczniki do 7 klasy do m.in. języka niemieckiego, matematyki, fizyki, chemii, historii, geografii, języka polskiego i angielskiego i wielu innych przedmiotów.

Rola podręczników w 7 klasie

Uczeń w 7 klasie uczy się dużej ilości złożonych reguł i zasad. Dobrze dobrane podręczniki do 7 klasy pozwalają na kontynuację przyswajania nowej wiedzy z takich przedmiotów, jak m.in. wiedza o społeczeństwie, historia, język polski czy matematyka.

W obszarze języka polskiego podręczniki do szkoły podstawowej klasa 7 mają na celu dalsze doskonalenie umiejętności tworzenia rozbudowanych wypowiedzi. Do efektów kształcenia zalicza się również m.in. umiejętność rozpoznawania gatunków literackich.

Uczeń w 7 klasie uczy się także o dramacie, tragedii oraz komedii. Warto zadbać o dobrze dobrane podręczniki. Klasa 7 to czas, aby z jednej strony utrwalić wiedzę z poprzednich lat edukacji, jak i przyspieszyć przyswajanie nowych wiadomości. Wszystko po to, aby uczeń mógł jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego egzaminu ósmoklasisty.

Pomoce naukowe i podręczniki do szkoły podstawowej klasa 7

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej wspomagają również kształcenie w innych szkolnych przedmiotach. Dla przykładu podstawa programowa matematyki przewiduje nabycie umiejętności działania na potęgach, obliczania wartości pierwiastków kwadratowych, a także obliczanie wartości liczbowych wyrażeń algebraicznych.

Przyswojenie tych wiadomości będzie jeszcze łatwiejsze pod warunkiem dobrania odpowiednich pomocy naukowych. Szczególnie mając na uwadze fakt, że w klasie 7 każdy uczeń powinien wykazać się również umiejętnością samokształcenia, w tym m.in. korzystaniem ze słowników języka polskiego.

Nauczanie w klasie 7 otwiera przed uczniem nowe kierunki kształcenia. Zarówno w nowych, jak i w tych dobrze znanych przedmiotach. Sprawdź nasz asortyment, w celu odnalezienia najodpowiedniejszych książek do nauki, jak i produktów do aranżacji pokoju ucznia - zobacz, co będzie potrzebne na wyprawkę dla ucznia.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.