Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do szkoły podstawowej - klasa 7

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej to nieodłączna pomoc w przyswajaniu nowych umiejętności i nowej wiedzy. Jest to również drugi rok, w którym uczniowie mogą uczyć się dwóch języków obcych. Efekty kształcenia obejmują również wstępne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, który jest zwieńczeniem edukacji na poziomie podstawowym. Znajdziesz u nas podręczniki do 7 klasy do m.in. języka niemieckiego, matematyki, fizyki, chemii, historii, geografii, języka polskiego i angielskiego i wielu innych przedmiotów.

Rola podręczników w 7 klasie

Uczeń w 7 klasie uczy się dużej ilości złożonych reguł i zasad. Dobrze dobrane podręczniki do 7 klasy pozwalają na kontynuację przyswajania nowej wiedzy z takich przedmiotów, jak m.in. wiedza o społeczeństwie, historia, język polski czy matematyka.

W obszarze języka polskiego podręczniki do szkoły podstawowej klasa 7 mają na celu dalsze doskonalenie umiejętności tworzenia rozbudowanych wypowiedzi. Do efektów kształcenia zalicza się również m.in. umiejętność rozpoznawania gatunków literackich.

Uczeń w 7 klasie uczy się także o dramacie, tragedii oraz komedii. Warto zadbać o dobrze dobrane podręczniki. Klasa 7 to czas, aby z jednej strony utrwalić wiedzę z poprzednich lat edukacji, jak i przyspieszyć przyswajanie nowych wiadomości. Wszystko po to, aby uczeń mógł jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego egzaminu ósmoklasisty.

Pomoce naukowe i podręczniki do szkoły podstawowej klasa 7

Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej wspomagają również kształcenie w innych szkolnych przedmiotach. Dla przykładu podstawa programowa matematyki przewiduje nabycie umiejętności działania na potęgach, obliczania wartości pierwiastków kwadratowych, a także obliczanie wartości liczbowych wyrażeń algebraicznych.

Przyswojenie tych wiadomości będzie jeszcze łatwiejsze pod warunkiem dobrania odpowiednich pomocy naukowych. Szczególnie mając na uwadze fakt, że w klasie 7 każdy uczeń powinien wykazać się również umiejętnością samokształcenia, w tym m.in. korzystaniem ze słowników języka polskiego.

Nauczanie w klasie 7 otwiera przed uczniem nowe kierunki kształcenia. Zarówno w nowych, jak i w tych dobrze znanych przedmiotach. Sprawdź nasz asortyment, w celu odnalezienia najodpowiedniejszych książek do nauki, jak i produktów do aranżacji pokoju ucznia - zobacz, co będzie potrzebne na wyprawkę dla ucznia.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!