Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Podręczniki do języka polskiego dla siódmoklasistów

Podręczniki do języka polskiego w 7 klasie to zbiór aktualnych tytułów, które uzyskały akceptację Ministerstwa Oświaty i tym samym, zostały dopuszczone do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej. Poza nimi, nasza oferta zawiera opracowania poświęcone poszczególnym działom języka polskiego, takim jak ortografia, gramatyka, język czy mowa, a także zeszyty ćwiczeń oraz zeszyty lekturowe. Całość opracowana została w ciekawy i angażujący uczniów sposób, który pozwala na efektywną realizację tematów zawartych w programie nauczania.

Podręczniki do języka polskiego w 7 klasa

W naszej ofercie znajdują się aktualnie obowiązujące podręczniki do nauki języka polskiego dla siódmoklasistów. Właściwy dobór zawartych w nich tematów pozwala realizować najważniejsze cele kształcenia w zakresie języka polskiego w szkole podstawowej, takie jak: kształcenie literackie, kulturowe i językowe, tworzenie wypowiedzi oraz samokształcenie wyrażone m.in. umiejętnością wartościowania zdobytych informacji.

Podręczniki do języka polskiego dla klasy 7 zachęcają do samorozwoju oraz samodzielnego poszukiwania informacji. Treści w nich zawarte opracowane zostały w sposób ułatwiający nauczanie zróżnicowanych grup uczniów, a podział zadań według stopnia trudności, umożliwia dostosowywanie lekcji do możliwości klasy lub poszczególnych osób.

Zeszyty ćwiczeń i zeszyty lekturowe do nauki języka polskiego dla klasy 7

W naszej ofercie znalazły się także liczne zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów poświęcone m.in. ortografii, gramatyce, stylistyce, nauce o języku oraz umiejętności pisania form literackich. Nie zabrało tu także zeszytów ćwiczeń dla 7 klasy połączonych z konkretnymi tytułami podręczników, które razem tworzą spójną całość. Z kolei zeszyty lekturowe dla klasy 7 dzięki, zawartych w nich kartach pracy, znacząco ułatwiają proces przygotowania się do omawiania na lekcjach szkolnych lektur.

Przejrzyj naszą ofertę podręczników do nauki języka polskiego w klasie 7 i wybierz komplet dla swojego nastolatka.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!