Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Sponsorowane
Piżama Kigurumi Onesie Pies Husky, Rozmiar S
Piżama Kigurumi Onesie Pies Husky, Rozmiar S 119,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Bestomi Finansujący reklamę: Bestomi
STRÓJ KOSTIUM PRZEBRANIE SHINOBU KOCHOU COSPLAY ANIME DEMON SLAYER 164 17 CM
STRÓJ KOSTIUM PRZEBRANIE SHINOBU KOCHOU COSPLAY ANIME DEMON SLAYER 164 17 CM 129,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Hopki Finansujący reklamę: Hopki
STRÓJ KOSTIUM PRZEBRANIE SHINOBU KOCHOU COSPLAY ANIME DEMON SLAYER 158 164
STRÓJ KOSTIUM PRZEBRANIE SHINOBU KOCHOU COSPLAY ANIME DEMON SLAYER 158 164 202,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Hopki Finansujący reklamę: Hopki

Stroje dla kobiet

Nie tylko dzieci, ale także dorośli lubią uczestniczyć w przebieranych imprezach. W ciągu roku jest co najmniej kilka okazji, kiedy każda kobieta może przeobrazić się w kogoś zupełnie innego. Bal karnawałowy i święto Halloween to dwie szczególne uroczystości umożliwiające stworzenie i zaprezentowanie zupełnie nowego wizerunku. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór rozmaitych strojów dla kobiet, dzięki którym można przebrać się zgodnie ze swoją fantazją i upodobaniami.

Przebrania karnawałowe dla kobiet

Na niektórych przyjęciach karnawałowych obowiązuje pełna dowolność w wyborze strojów. Często jednak są to imprezy, które mają z góry narzuconą tematykę, więc strój dla kobiety powinien być ściśle związany z myślą przewodnią. Zabawa w stylu hawajskim, filmowym, retro, hipisowskim, czy bal maskowy to popularne i często wykorzystywane motywy w okresie karnawału. Można wybrać całościowe przebranie dla kobiety i nie przejmować się dobieraniem poszczególnych akcesoriów lub samodzielnie skompletować swój strój z dowolnych dodatków i elementów odzieży.

Szeroki wybór masek, peruk, pończoch, kapeluszy, spódnic, okularów, szali, czy rękawiczek pozwala stworzyć oryginalny i unikatowy strój, minimalizując ryzyko pojawienia się na przyjęciu dwóch kobiet w identycznym przebraniu.

Do najchętniej wybieranych strojów karnawałowych dla kobiet należy np. strój pielęgniarki, policjantki, diabełka, aniołka, kobiety kota, Marilyn Monroe lub innej sławnej osobistości kobiecej.

Stroje na Halloween dla kobiet

Halloween to niepowtarzalna okazja, aby na jeden wieczór zmienić się nie do poznania i wcielić w mroczną, przerażającą postać. Popularnym wyborem wśród strojów na halloween dla kobiet jest przebranie czarownicy, ducha, zombie, wampirzycy lub kobiety pająka. Często spotykanym motywem jest także przebieranie się za znane postacie z horrorów i filmów grozy. 

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą strojów dla kobiet na różne okazje i wybierz przebranie, które najlepiej oddaje Twoją osobowość.

więcej