Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Bohater
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej

Przebrania dla chłopców

W ciągu roku jest wiele okazji, kiedy chłopcy mogą przebrać się za dowolną postać. Halloween, karnawał, jasełka i inne przedstawienia organizowane w szkołach, w kółkach zainteresowań i na warsztatach dodatkowych to szansa dla dziecka, aby wcielić się w zupełnie kogoś innego. Coraz częściej organizuje się także tematyczne urodziny, kiedy to zaproszeni goście zobowiązani są wybrać dla siebie kostiumy nawiązujące do myśli przewodniej imprezy. Wybór przebrań dla chłopca  jest bardzo duży, co pozwala dopasować strój do konkretnej okazji i upodobań dziecka.

Stroje karnawałowe dla chłopców

W okresie karnawału w szkołach, przedszkolach i żłobkach organizowane są często bale przebierańców, podczas których dzieci mogą swobodnie bawić się w rytm muzyki i brać udział w licznych zabawach i konkursach edukacyjnych. Odpowiedni kostium jest kluczowy, aby impreza była udana. Wielu chłopców na tę okazję wybiera uniwersalne przebrania karnawałowe dla chłopca związane z ulubionym zawodem, np. strój policjanta, strażaka, żołnierza lub marynarza. Inne dzieci polubią się bardziej z kostiumami superbohaterów takimi, jak Spiderman, Superman lub Batman. Jeszcze inne wybiorą przebranie za postać z bajki, filmu lub gry komputerowej. Chłopcy w różnym wieku chętnie wcielają się w rolę Harry'ego Pottera, Hulka, Iron Mana, bohaterów Psiego Patrolu, czy Wojowniczych Żółwi Ninja. Przebranie kota dla chłopca, strój tygrysa lub wilka to propozycje dla najmłodszych dzieci w wieku żłobkowym.

Stroje dla chłopców na Halloween

Halloween to okazja do przebrania się za upiora, zombie, wampira lub kościotrupa. Dostępny jest szeroki wybór różnych rodzajów strojów oraz akcesoriów takich, jak maski, kapelusze, peruki, zęby wampira, czy farbki do malowania twarzy, dzięki którym każdy chłopiec może przeobrazić się w strasznego potwora.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą strojów na bal przebierańców dla chłopca i wybierz kostium, który najlepiej odda charakter i osobowość Twojego dziecka.

więcej