Wirtualna rzeczywistość

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Producent
  • więcej
Dominujący kolor
Pasuje do modelu
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

Okulary VR

Czy chcesz urozmaicić swoją codzienność? Sprawić, że zyskasz w zaciszu swojego domu odskocznię od prozaicznych spraw? Wejdź do świata wirtualnej rzeczywistości i odkrywaj magię, jaką za sobą kryje. Możesz to zrobić, inwestując w okulary VR, które są dostępne u nas! Sprawdź, do czego właściwie służą i wybierz takie gogle VR, które spełnią Twoje oczekiwania.

Rewolucja w elektronice

Na początku XXI wieku wszyscy ekscytowaliśmy się możliwością oglądania filmów w 3D. W niektórych produkcjach kinowych, takich jak zachwycający Avatar, można było podczas seansów poczuć się, jakby się było jednym z bohaterów. Teraz rzeczywistość 3D nie jest już tylko dla wybranych, ale spokojnie może zagościć w Twoim domu, właśnie za sprawą okularów VR.

Czym są okulary VR?

Nazywane również goglami VR okulary są urządzeniem służącym do korzystania z wirtualnej rzeczywistości. Ich obsługa jest bardzo prosta – wystarczy podłączyć je do komputera, smartfona czy telewizora odpowiedniego rodzaju, aby cieszyć się najwyższej jakości obrazem 3D.

Zakładaj gogle 3D do grania w nowoczesne gry akcji czy przygodowe, by poczuć się jak uczestnik w centrum wydarzeń. Filmy i gry jeszcze nigdy nie były tak realistyczne, jak dziś, gdy cały czas rozwijana jest wirtualna rzeczywistość. Ty sam również możesz w niej uczestniczyć. Kamera zainstalowana w okularach VR obraca się o 360 stopni, dając poczucie ogromnego realizmu widzianych rzeczy. Z okularami VR zaczniesz poznawać świat gier jako jeden z bohaterów. To zupełnie inny poziom wirtualnych i realnych doznań.

więcej

Wirtualna rzeczywistość - najczęściej zadawane pytania