Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Muzyka w życiu dziecka odgrywa niezwykle istotną rolę. Pomaga we wszechstronnym rozwoju, rozbudza kreatywność oraz ciekawość otaczającego świata. Jeden zabawkowy instrument muzyczny może w przyszłości stać się początkiem pasji do intensywnej nauki na prawdziwym instrumencie. Dzieci lubią zabawki, które są świecące i kolorowe, ale również te, wydające interesujące dźwięki. Muzyka jest środkiem do przekazywania emocji i uczuć, dlatego pierwszy kontakt dziecka z różnorodnymi dźwiękami należy zacząć jak najwcześniej.

Zaproś swoje dziecko do muzycznego świata

Drewniana gitara Little Dutch z metalowymi strunami może stać się pierwszym instrumentem dla młodego gitarzysty lub młodej gitarzystki. Bębenki lub całe zestawy perkusyjne są pomocne w ćwiczeniu rytmu. Mali miłośnicy klasycznych brzmień również znajdą coś dla siebie. Skrzypce Iso Trade zostały wyposażone we wszystkie elementy, które posiada prawdziwy instrument. Metalowe struny można bez problemu nastroić za pomocą kołków, które po dotknięciu uruchamiają efekty dźwiękowe. Przyciski umieszczone na spodzie włączają podkład muzyczny oraz dźwięk zachęcający do zabawy.

Rozwijaj muzyczną pasję

Wśród wielu zabawkowych instrumentów muzycznych można również znaleźć klasyczne pianina wykonane z drewna na wzór tych prawdziwych. Produkty te przeznaczone są dla dzieci już od 18. miesiąca życia. Dla starszych dzieci dostępne są również keyboardy z wejściem USB. Rozwijają wyobraźnię, umiejętności muzyczne, poczucie rytmu oraz zmysł słuchu. Klawiatury tych instrumentów zazwyczaj posiadają około 61 klawiszy, przycisk nagrywania, wejście MP3, wejście na mikrofon, tryb bluetooth, oraz przyciski regulacji głośności i tempa.

W ofercie zabawek edukacyjnych dostępne są również cymbałki, flety, maty muzyczne, kastaniety, mikrofony, marakasy i wiele innych instrumentów oraz muzycznych gadżetów. Sprawdź, który z instrumentów przypadnie do gustu twojemu dziecku i wybierz ten, który sprawi mu najwięcej radości.

więcej

TOP - najczęściej kupowane instrumenty muzyczne

TOP
Viga, instrument muzyczny Gitara
TOP
Zestaw Słuchawki Kocie Uszy Mikrofon Karaoke Bluto
7 Zestaw Słuchawki Kocie Uszy Mikrofon Karaoke Bluto Inny producent
5/5
149,00 zł
Promocja
149,00 zł  najniższa cena

169,00 zł  cena regularna

TOP
Janod, Kalimba Confetti
TOP
Keyboard MQ-012FM
15 Keyboard MQ-012FM RAMIZ
5/5
79,00 zł
Megacena
TOP
Goki, trójkąt
18 Goki, trójkąt Goki
4.9/5
20,00 zł
Megacena
TOP
Mikrofon Bezprzewodowy Usb Głośnik Nagrywanie Karaoke Model Ws-858 Różowy
22 Mikrofon Bezprzewodowy Usb Głośnik Nagrywanie Karaoke Model Ws-858 Różowy Lean Toys
5/5
56,65 zł
Promocja
56,67 zł  najniższa cena

99,00 zł  cena regularna

TOP
Bontempi, saksofon dla dzieci Play
23 Bontempi, saksofon dla dzieci Play Dante
5/5
47,99 zł
Promocja
47,99 zł  najniższa cena

51,32 zł  cena regularna

TOP
KIK, Kostka interaktywna edukacyjna
29 KIK, Kostka interaktywna edukacyjna Kontext
5/5
119,00 zł
Promocja
119,00 zł  najniższa cena

157,00 zł  cena regularna