Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Instrumenty muzyczne dla dzieci

Muzyka w życiu dziecka odgrywa niezwykle istotną rolę. Pomaga we wszechstronnym rozwoju, rozbudza kreatywność oraz ciekawość otaczającego świata. Jeden zabawkowy instrument muzyczny może w przyszłości stać się początkiem pasji do intensywnej nauki na prawdziwym instrumencie. Dzieci lubią zabawki, które są świecące i kolorowe, ale również te, wydające interesujące dźwięki. Muzyka jest środkiem do przekazywania emocji i uczuć, dlatego pierwszy kontakt dziecka z różnorodnymi dźwiękami należy zacząć jak najwcześniej.

Zaproś swoje dziecko do muzycznego świata

Drewniana gitara Little Dutch z metalowymi strunami może stać się pierwszym instrumentem dla młodego gitarzysty lub młodej gitarzystki. Bębenki lub całe zestawy perkusyjne są pomocne w ćwiczeniu rytmu. Mali miłośnicy klasycznych brzmień również znajdą coś dla siebie. Skrzypce Iso Trade zostały wyposażone we wszystkie elementy, które posiada prawdziwy instrument. Metalowe struny można bez problemu nastroić za pomocą kołków, które po dotknięciu uruchamiają efekty dźwiękowe. Przyciski umieszczone na spodzie włączają podkład muzyczny oraz dźwięk zachęcający do zabawy.

Rozwijaj muzyczną pasję

Wśród wielu zabawkowych instrumentów muzycznych można również znaleźć klasyczne pianina wykonane z drewna na wzór tych prawdziwych. Produkty te przeznaczone są dla dzieci już od 18. miesiąca życia. Dla starszych dzieci dostępne są również keyboardy z wejściem USB. Rozwijają wyobraźnię, umiejętności muzyczne, poczucie rytmu oraz zmysł słuchu. Klawiatury tych instrumentów zazwyczaj posiadają około 61 klawiszy, przycisk nagrywania, wejście MP3, wejście na mikrofon, tryb bluetooth, oraz przyciski regulacji głośności i tempa.

W ofercie zabawek edukacyjnych dostępne są również cymbałki, flety, maty muzyczne, kastaniety, mikrofony, marakasy i wiele innych instrumentów oraz muzycznych gadżetów. Sprawdź, który z instrumentów przypadnie do gustu twojemu dziecku i wybierz ten, który sprawi mu najwięcej radości.

więcej

TOP - najczęściej kupowane instrumenty muzyczne

TOP
Goki, trójkąt
TOP
Goki, Ukulele
26 Goki, Ukulele Goki
3.2/5
119,69 zł