Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
Cena
Ocena klientów

Goki – marka z tradycjami

Goki, czyli Gollnest & Kiesel KG,  to niemiecki producent najwyższej klasy zabawek dla dzieci. Marka oferuje szeroki wybór produktów skonstruowanych z niezwykłą dbałością o szczegóły. Akcesoria firmy Goki w większości są wykonane z naturalnych surowców, takich jak drewno, oraz materiałów miłych w dotyku. Prawdziwe zaangażowanie w proces tworzenia zabawek jest odczuwalny już przy pierwszym spotkaniu z nimi. Pasja włożona w pracę sprawia, że produkty Goki stają się ulubieńcami nie tylko dzieci, ale także rodziców. Dzięki akcesoriom tej marki niektórzy dorośli będą mogli przypomnieć sobie własne dzieciństwo.


Zabawki Goki posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty, które zapewniają o bezpieczeństwie produktów. Przedmioty te produkowane są w różnych krajach Europy, także w Polsce.


Goki, czyli firma wspierająca rozwój dziecka


Akcesoria oferowane przez Goki charakteryzują się prostotą wykonania, ale też estetyką i ciekawym stylem. Trafnie dobrana kolorystyka zastosowana w wyważony sposób sprawia, że dziecko nie będzie czuło się zmęczone nadmierną liczbą bodźców.
Zabawki Goki pobudzają niemal wszystkie zmysły maluchów. Dzięki zastosowaniu różnorodnych, ale bezpiecznych materiałów, dzieci mogą poznawać nowe faktury, rozwijając w ten sposób zmysł dotyku. W ofercie marki można znaleźć także produkty wpływające na koordynację ruchową malucha, np. jeździk Goki lub kulodrom Goki. Już od najmłodszych lat warto ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie, dlatego producent proponuje akcesoria, takie jak: Goki gry, Goki puzzle, Goki układanka logiczna czy Goki układanka mozaikowa.
Produkty tej firmy składają się z wielu kolorowych elementów, które można kreatywnie wykorzystywać podczas innych zabaw. Mogą zostać wykorzystane podczas nauki liczenia bądź rozróżniania kolorów. Wykształcenie obu tych umiejętności z pewnością umożliwi sorter drewniany Goki. To zabawka, która ćwiczy logiczne myślenie, a także sprawności manualne.


Powrót do przeszłości z marką Goki


Szukając odpowiednich akcesoriów dla dzieci, warto zdecydować się na Goki. Zabawki drewniane, które oferują, to ponadczasowe produkty mogące posłużyć kilka lat. Obecnie trudno znaleźć przedmioty, które spełniałyby wszystkie wymagania rodziców i dzieci. Od dawno wiadomo, że kluczem do serca maluchów i ich opiekunów jest prosty i estetyczny produkt. Najmłodsi mają ogromną wyobraźnię, dlatego wystarczy dać im coś, co pomoże ją pobudzić. Takie przedmioty oferuje Goki. Zabawki tej firmy można wykorzystywać na wiele różnych sposobów.

 

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Goki

TOP
Gollnest&Kiesel KG, tęczowe chusty do żonglowania
1 Gollnest&Kiesel KG, tęczowe chusty do żonglowania Goki
4.7/5
35,19 zł
Promocja
41,70 zł (-15%)  najniższa cena

45,00 zł (-21%)  cena regularna

TOP
Szachy, gra logiczna, Goki
2 Szachy, gra logiczna, Goki Goki
4.3/5
46,58 zł
Megacena
TOP
Memo dotykowe, gra logiczna, Goki
3 Memo dotykowe, gra logiczna, Goki Goki
4.3/5
113,00 zł
Promocja
117,30 zł  najniższa cena

136,50 zł  cena regularna

TOP
Kręgle myszki, gra zręcznościowa, Goki
8 Kręgle myszki, gra zręcznościowa, Goki Goki
4.1/5
62,39 zł
Promocja
62,39 zł  najniższa cena

74,00 zł  cena regularna

TOP
Gra, Balansujące Pingwiny
TOP
Goki, domek dla lalek
12 Goki, domek dla lalek Goki
4.1/5
478,83 zł
Promocja
444,50 zł  najniższa cena

569,00 zł  cena regularna

TOP
Goki, bębenek
13 Goki, bębenek Goki
4/5
54,90 zł
Megacena
TOP
Tryktrak, gra planszowa, Goki
TOP
Goki, deszczownica
17 Goki, deszczownica Goki
4.5/5
75,00 zł
Megacena
TOP
Goki, kukiełki
21 Goki, kukiełki Goki
0/5
29,90 zł
Megacena
TOP
Tańcząca Wieża, Goki
22 Tańcząca Wieża, Goki Goki
0/5
46,90 zł
Megacena
TOP
Goki, koń na kiju
28 Goki, koń na kiju Goki
5/5
143,22 zł
Megacena
TOP
Goki, znaki drogowe
30 Goki, znaki drogowe Goki
4.7/5
50,00 zł
Megacena