Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Lalki z bajek

Lalki z bajek to grupa zabawek, w której odnaleźć można postaci z wielu najbardziej znanych filmów animowanych, kreskówek oraz filmów fabularnych, a także lalki z dołączonymi różnymi zestawami akcesoriów, dzięki którym zabawa za każdym razem może być inna, ale zawsze tak samo satysfakcjonująca. Lalki z bajek to jednak nie tylko propozycja dla najmłodszych, ale także dla wszystkich osób zainteresowanych powiększeniem swojego zestawu lalek kolekcjonerskich.

Znane postaci z filmów i kreskówek

Kraina Lodu, Masza i Niedźwiedź, Piękna i Bestia, Mała Syrenka, Mustang: Duch Wolności, Kopciuszek i Violetta to filmy doskonale znane większości dzieci, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć lalek ich bohaterów. Wykonane z precyzyjnym odwzorowaniem detali, ubrane w piękne, różnokolorowe stroje nawiązujące do scen z filmu oraz wykonane z gwarantujących trwałość wysokiej jakości materiałów, umożliwiają długą i kreatywną zabawę, w której dzieci mogą stać się reżyserami nowych, nieznanych nikomu przygód swoich ulubionych postaci. Nasza propozycja z pewnością przypadnie także do gustu wszystkim wielbicielkom Myszki Minnie, lalek Enchantimals, Polly Pocket oraz Barbie, które występują w niej w wielu, różnorodnych odsłonach. Nie mogło tu także zabraknąć lalek uczennic szkoły z dreszczykiem Monster High oraz najbardziej znanych księżniczek Disneya, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną zabawę w podwieczorek. Lalki kolekcjonerskie reprezentują tu doskonale wykonane, wysokie na ok. 30 cm postaci z Harrego Pottera, a wśród nich Hermiona, Ron, Drako, Severnus Snape, oczywiście Harry oraz inni bohaterowie magicznej sagi.

Zestawy lalek i akcesoriów

W naszej propozycji znalazły się także całe zestawy, na które składają się lalki oraz komplety akcesoriów takich jak wyposażenie zakładu fryzjerskiego, salonu urody i gabinetu weterynaryjnego, domki dla zwierzaków, samochody i koniki a nawet leżanki. Te dodatkowe gadżety nie tylko pomagają urozmaicić każdą zabawę ale również sprawiają, że każda przygoda z lalką może być inna i jeszcze bardziej interesująca.

Na szczególne wyróżnienie w tej grupie zasługują także domki dla lalek. Duże, kilkupiętrowe domy, ze starannie zaprojektowanymi pokojami, łazienkami i kuchniami, wyposażone dodatkowo w garaż lub windę są niczym prywatne place zabaw, który na długie lata zapewnią dziecku inspirujące tło dla zabaw z ulubionymi lalkami.

Sprawdź naszą ofertę lalek z bajek i sprawdź czy jest w niej ta, która może stać się najlepszą towarzyszką długich zabaw dla twojego dziecka.

więcej

TOP - najczęściej kupowane lalki z bajek

Dowiedz się więcej o lalkach z bajek i innych

Wszystkie artykuły