Masza i Niedźwiedź

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Masza i Niedźwiedź

„Masza i Niedźwiedź” to tytuł rosyjskiego serialu animowanego dla dzieci. Pierwszy odcinek miał premierę 18 grudnia 2008 roku. Serial nawiązuje do znanej w Rosji bajki ludowej. Zyskał na tyle dużą popularność, że zaczęły powstawać liczne zabawki i inne artykuły z wizerunkiem bohaterów. W naszym asortymencie można znaleźć produkty różnych marek, w tym Halantex, Disney, Derform, Detexpol, Faro, Jerry Fabrics, Lisciani, Big czy Simba.

Kim są Masza i Niedźwiedź?

Masza i Niedźwiedź to główni bohaterowie serialu. Masza jest niesforną, dociekliwą, odważną i pełną energii dziewczynką z głową pełną niekończących się pomysłów. Często są one na tyle nieprzemyślane, że narażają ją na poważne tarapaty. Niedźwiedź to jej wierny przyjaciel, który jest emerytowanym artystą cyrkowym. Uwielbia grać w warcaby, oglądać mecze piłki nożnej, rozwiązywać krzyżówki, uprawiać ogródek i zajadać się smakołykami. Cechuje go niekończąca się cierpliwość, mądrość oraz roztropność.

Dziewczynka i jej wierny towarzysz wspólnie biorą udział w wielu fascynujących przygodach, np. rozwiązują zagadki detektywistyczne, podróżują po świecie, poznają drzewo genealogiczne czy historię duchów.

Produkty dla dzieci inspirowane serialem „Masza i Niedźwiedź”

W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów dla młodych fanów serialu „Masza i Niedźwiedź”. Są to artykuły dla dzieci w każdym wieku, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Do wyboru jest wiele różnego typu zabawek, np. figurki, puzzle, pluszaki, lalki, klocki, foremki do piasku czy zestawy do robienia baniek. Dobrą zabawę mogą także zapewnić gry planszowe i edukacyjne.

Asortyment obejmuje również wiele praktycznych artykułów do domu, m.in. ręczniki, prześcieradła, poszewki na poduszki czy pościele. Są one ozdobione kolorowymi wzorami z wizerunkiem bohaterów serialu, np. w formie trwałego nadruku.

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów nawiązujących do serialu „Masza i Niedźwiedź” i znajdź pomysł na prezent, który sprawi radość twojemu dziecku.

więcej

Masza i Niedźwiedź

Dowiedz się więcej o bajce Masza i Niedźwiedź i innych

Wszystkie artykuły