Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Szmaciane lalki

Szmaciane lalki znane są wszystkim od lat i pomimo upływu czasu wciąż cieszą się niesłabnącym uwielbieniem milusińskich. Lalki pełnią bardzo istotną funkcję w rozwoju dziecka. Za ich pośrednictwem rozwija ono swoje kompetencje społeczne, ma możliwość sprawdzania i odgrywania różnych ról oraz uczy się empatii i troskliwości. Zwykle dziecko obdarza lalkę uczuciami, tworzy jej charakter oraz wchodzi z nią w przyjacielską relację rozwijającą przywiązanie, opiekuńczość, życzliwość oraz koleżeństwo. Bezpieczne, miękkie lalki szmaciane dają możliwość czerpania tych wszystkich korzyści także młodszym maluchom.

Lalka szmaciana Zuzia i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz szmacianki różnej wielkości – od małych aż po kilkudziesięciocentymetrowe, a wśród nich niemowlaki, małe dziewczynki i małych chłopców oraz postaci z bajek i filmów animowanych. Dzięki tak zróżnicowanym propozycjom każdy maluch ma możliwość odnaleźć wśród nich swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę. Niektóre modele wyposażone zostały w dodatkowe akcesoria takie jak ubranka na zmianę, akcesoria kuchenne, specjalne maty do zabawy lub beciki i kosze, w których dziecko może układać lalkę do snu. Te dodatkowe atrybuty urozmaicają zabawę oraz ułatwiają dziecku pełnienie określonych ról, np. opiekuna podczas układania lalki do snu. Zuzia, Julcia, Natalia, Basia, Olivier, Adam i Tim to tylko niektóre szmacianki, które mogą stać się towarzyszem codziennych zabaw dla twojej pociechy.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Lalki szmaciane w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość oraz umożliwiają łatwe czyszczenie.  Lalki są miękkie, przyjemne w dotyku, lekkie, pozbawione jakichkolwiek elementów stałych, np. plastikowych oczu i nosków, które dziecko mogłoby oderwać i połknąć. Dzięki temu mogą być one nie tylko doskonałym towarzyszem dziecięcych przygód, ale również bezpiecznymi przytulankami dla najmłodszych maluchów.

W naszym katalogu lalek szmacianych znajdują się modele m.in. firm: Trudi, Axiom, Haba, Simba, a także ręcznie szyte lalki Rubens Barn. Poznaj je wszystkie i sprawdź, która z nich może skraść serce twojemu dziecku.

więcej

TOP - najczęściej kupowane lalki szmaciane