Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Zabawki Axiom rozwijają dziecięcą wyobraźnię

Dostępne w sklepie Empik maskotki dla dzieci firmy Axiom, związanej z produkcją i dystrybucją zabawek od 1991 roku, nie tylko umilą Waszym pociechom czas, ale także pobudzą ich ciekawość oraz kreatywność, co jest niezwykle istotne w prawidłowym rozwoju najmłodszych. Znajdziecie tu zarówno lalki oraz misie dla starszych maluchów, jak i grzechotki stworzone z myślą o niemowlętach. Każdy produkt został wykonany z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów najwyższej jakości.

Bezpieczne grzechotki dla dzieci

W ofercie Empiku są grzechotki dla dzieci, które pełnią wiele ważnych funkcji – uczą i zapewniają pociechom rozrywkę. Biorąc zabawkę do rąk, maluch kontroluje swój chwyt, a obserwując ją, ćwiczy zmysł wzroku. Aby jednak poznawanie świata przebiegało w bezpieczny sposób, grzechotki wykonano delikatnego dla skóry dziecka, niezwykle przyjemnego w dotyku materiału. Zabawki nie mają żadnych drobnych elementów, które mogłyby zostać połknięte, a dźwięk wydawany przez akcesoria nie podrażnia wrażliwego słuchu najmłodszych.

Nauka przez zabawę

Zabawki Axiom wspierają rozwój dziecka. Pluszowa piramidka pobudzi bodźce wzrokowe, dotykowe i kolorystyczne. Dzięki układaniu różnej wielkości elementów maluch uczy się rozróżniać ich wielkość oraz kształty, co z kolei wykształca umiejętność przestrzennego myślenia. Pamiętajcie również o tym, że maskotki często pełnią także funkcję gryzaka, dlatego w katalogu znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb Waszych skarbów.

Lalki i maskotki Axiom – doskonałe zabawki dla dzieci

Niesłabnącą popularnością cieszą się szmaciane lalki Axiom. Są one wykonane z miękkiej i mocnej tkaniny, dzięki czemu będą towarzyszyć dziecku przez długi czas. Co więcej, te produkty nie mają żadnych ostrych krawędzi, więc mała księżniczka nie skaleczy się podczas zabawy. Warto zwrócić uwagę, że wygląd tych zabawek nie jest przerysowany, dzięki czemu nie zaburzają one postrzegania świata przez najmłodszych. Ponadto lalki pobudzają kreatywność dziecka i zapraszają je do wspólnej zabawy.

Zarówno mniejsze, jak i większe maluchy lubią pluszaki. Ulubiona przytulanka świetnie poprawia humor młodego człowieka, a także potrafi uspokoić go w stresujących chwilach. Maskotki Axiom dostępne w ofercie mogą pomóc w rozwijaniu umiejętności społecznych. Poprzez odgrywanie różnych scenek czy mówienie do pluszowego przyjaciela dziecko uczy się budować relacje, co przyda się podczas nawiązywania pierwszych przyjaźni w przedszkolu.

więcej