Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Simba – zabawki dla dzieci w każdym wieku

Niemiecka Grupa Simba, w skład której wchodzi również polska spółka należąca do tej firmy, należy do pięciu największych europejskich producentów artykułów dla najmłodszych. W ofercie marki znajduje się ponad tysiąc przeróżnych pozycji dla milusińskich w różnym wieku. Zabawki dla dzieci wytwarzane przez Simbę charakteryzują się niewygórowaną ceną i wysoką  jakością. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy pluszaków i lalek, jak i zestawów edukacyjnych czy ruchowych.

Ulubieni bohaterowie z bajek w zasięgu ręki

Wśród modeli oferowanych przez markę Simba znaleźć można szereg artykułów na licencjach znanych i lubianych przez najmłodszych kreskówek. Zabawki Masza i Niedźwiedź, Kubuś Puchatek, Strażak Sam, Myszka Miki czy Świnka Peppa z pewnością zostaną docenione przez wielbicieli tych bajkowych bohaterów. Są one dostępne w postaci pojedynczych pluszaków czy też figurek bądź jako zestawy do odgrywania scenek np. z pojazdami, czy budynkami z danego tytułu.

Zabawki Simba – doskonały towarzysz dziecięcych aktywności

Zabawki ruchowe Simba to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych modeli. Można wśród nich znaleźć różne wersje skakanek z bohaterami z bajek czy odblaskowe hula hop. Rodzice młodszych pociech mogą wybrać np. jeździk dla chłopca lub dziewczynki. Nie zawiodą się również miłośnicy kopania w piasku – producent oferuje bowiem wiele rodzajów foremek, łopatek, wiaderek czy pojazdów, z którymi zabawa w piaskownicy czy na plaży będzie przyjemnością dla małych i dużych.

Flagowymi produktami Simba są serie zabawek z jednym bohaterem. Steffi Love to lalka uwielbiana przez dziewczynki od około trzeciego roku życia. Lalka Steffi dostępna jest w wielu zestawach, dzięki którym możliwa jest tak rozwijającą dla najmłodszych zabawa w odgrywanie ról. Dostępne są również mniejsze laleczki Evi czy lalka bobas, którą można się opiekować, przewijać i karmić. Dzieci lubią też pojazdy z serii Dickie oraz wozy służb specjalnych — np. karetki czy radiowozy.

Zabawka na prezent z Simbą nie ma nic prostszego

Z asortymentu Simba wybrać można prezent na dowolną okazję. Znajdzie się tutaj zabawka na roczek (np. grzechotka czy foremki do piasku), jak również prezent dla sześciolatki. Oferowany przez producenta asortyment ma na opakowaniu oznaczoną kategorię wiekową, dla jakiej jest przeznaczony. Z zakupem poradzą więc sobie nawet osoby, które na co dzień nie mają kontaktu z dziećmi. Simba to znana, ciesząca się zaufaniem rodziców marka zabawek dziecięcych.

więcej