Nowy rok i nowe, filmowe emocje przed nami. Zapowiada się bardzo ciekawie! Na jakie kinowe premiery najbardziej czekamy? Które filmy mają szansę stać się największymi wydarzeniami 2018 roku? Na co warto wybrać się do kina? Czym zaskoczą nas twórcy? Zobaczcie nasze zestawienie i już teraz te daty zanotujcie sobie w Waszym kulturalnym kalendarzu!

 

Rok 2018 będzie to czas spektakularnych premier i wielkich powrotów. Zobaczymy wiele kontynuacji ulubionych filmów. Na ekranie na stałe zagoszczą ekranizacje komiksów czy kolejne części kultowych kreskówek. Doczekamy się wznowienia serii o „Avengersach” czy „Spider-Manie”. Młodsi widzowie ucieszą się na „Madagaskar 4”, „Iniemamocnych 2”, czy strasznie śmieszny „Hotel Transylwania 3”. Starsi natomiast czekają np. na „Ocean’s 8” – słynną komedię sensacyjną, w której tym razem królować będą kobiety. Kobiety mafii wystąpią również u Patryka Vegi, a w męskim kinie znów pojawi się „Predator”. Co jeszcze? Wiele też będzie nowości i zaskoczeń… Oto nasze typy na filmowe hity. Zobaczcie je sami!

 

„The Disaster Artist” – 9.02

James Franco, jeden z naczelnych komików Hollywood, tym razem zainspirował się historią wielkiego artysty… Słyszeliście o „The Room”? To film okrzyknięty mianem najgorszego filmu świata. Jego twórcą – reżyserem, producentem i głównym boharterem był Tommy Wiseau. W niego właśnie wcieli się Franco. Teraz opowie nam, jak powstawał przedziwny „Room”. Zobaczymy tu biografię i komediodramat w jednym.
 

 

„Kształt wody” – 16.02

Guillermo del Toro po wspaniałym “Labiryncie Fauna” serwuje nam kolejną wyjątkową, fantastyczną historię. Ucztę dla oczu i zmysłów. Bohaterką jest głuchoniema dziewczyna, która pracując w tajemniczym laboratorium odkrywa pewien sekret… Maszynę, a może stworzenie, z ludzkimi emocjami. Zaczyna się dziwna fascynacja i niebezpieczna gra…
 

 

„Pitbull. Ostatni pies”- 15.03

Pasikowskiego uwielbiano za mocne „Psy”. Vegę pokochano za dawnego, realistycznego „Pitbulla”. Teraz wielki reżyser podjął się wskrzeszenia policyjnego ducha kultowego filmu. Wrócą dawne postacie, których zabrakło przy nowych, odmienionych odsłonach „Pitbulla”. Pojawi się „Despero” (Marcin Dorociński), „Nielat” czy „Barszczyk”. Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi, co z tego wyniknie!
 

Znalezione obrazy dla zapytania pitbull ostatni pies

 

Tomb Raider” – 16.03. 

Lara Croft. Pierwsze skojarzenie – Angelina Jolie – idealne odzwierciedlenie bohaterki jednej z najpopularniejszych gier komputerowych. Lara i Angelina to jedność. Tak jak Harrison Ford i Indiana Jones. A tu nagle mamy nową Larę (Alicię Vikander)! Młodą, piękną, waleczną… Jak wypadnie?


 

 

Deadpool 2” – 1.06

Na salony powraca najbrzydszy, najbardziej wulgarny, brutalny bohater, którego pokochały miliony. Ostry język, żarty mocnego kalibru, czarny jak smoła humor, czerwony (zbyt opięty) kostium to jego znaki rozpoznawcze. Szykuje się niezła jatka w marvellowskim stylu.
 

 

Mamma Mia: Here We Go Again!” – 20.07

Meryl Streep, Amanada Seyfried i Pierce Brosnan poradzili sobie z pierwszą częścią śpiewająco. Była to zabawna, miłosna historia osadzoną wśród pięknych plenerów, a w tle rozbrzmiały hity Abby. Nogi aż same rwały się do tańca, a z ust nie schodził uśmiech. Tym razem cofniemy się w czasie. Poznamy miłosne podboje i przeboje Donny, utwierdzimy się w przekonaniu, kto jest ojcem jej córki i zaczniemy zabawę od nowa!
 

 

Dziadek do orzechów i cztery królestwa” – 2.11

Piękna i zarazem mroczna baśń nie tylko dla dzieci. Szykujcie się na wielkie widowisko w disney’owskim stylu. Magiczne scenerie, bajeczne kostiumy, gwiazdorska obsada, zimowy klimat. Czy uda się przebić sukces „Pięknej i Bestii”?
 

 

Ciekawych filmów w kinach będzie znacznie więcej. A Wy na jakie produkcje czekacie? Nowości i największe hity do domowej, filmowej kolekcji znajdziecie na empik.com.