Targi Książki Empiku w Twoim salonie! Największe literackie wydarzenie wiosny już 18-31 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, a także liczne promocje.

W ramach targowej sceny literatury dziecięcej Przecinek i Kropka zapraszamy na spotkanie z Brandonem Mullem, autorem książki „Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Tom 5” (Wydawnictwo Wilga). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Fragmenty książki przeczyta Janusz Zadura. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://fb.me/e/1KT5Qh1CD. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Magiczny świat chwieje się w posadach. Celebrant zjednoczył smoki w wielką armię, którą przed zaatakowaniem ludzkości powstrzymuje już tylko jeden artefakt. Stare sojusze zostają wystawione na próbę, więc Seth i Kendra rozpaczliwie szukają nowych sprzymierzeńców.

Seth musi się wywiązać z przysięgi złożonej Śpiewającym Siostrom. Wspierany jedynie przez Calvina, próbuje zebrać fragmenty Klejnotu Eteru, między innymi kamienie z koron Króla Smoków, Królowej Olbrzymów i Króla Demonów. Kendra jest rozdarta między powinnością wobec Smoczej Straży a pragnieniem ratowania Paprota. Czy uda jej się podważyć władzę Ronodina w krainie wróżek, a jednocześnie nie zostawić zabójców smoków na pastwę polującego na nich Celebranta i jego synów?

Bohaterów czeka ostatnia walka w ukrytym królestwie o nazwie Selona. Aby mieli szansę powodzenia, muszą powstać legendarni zabójcy smoków, trzeba odkryć zaginione sekrety i zbudzić przedwieczne moce.

Szykujcie się na porywający, oszałamiający, niespodziewany finał epickiego cyklu „Smocza Straż”, którego akcja będzie się rozgrywać także na terytorium… Polski!

Targi Książki

18-31 maja 2022

www.empik.com/targi-ksiazki

organizator: Empik

partner: Lipton

patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, Lubimyczytać.pl