Filtruj
Kategorie
Dostępność
Sezon
Sprzedawca
Cena
Cecha opony
Indeks nośności opony
  • więcej
Indeks prędkości opony
  • więcej
Homologacja opony
Typ pojazdu
Wyczyść filtry

Marka: bridgestone usuń

Opony Bridgestone

Amerykańska firma Bridgestone z siedzibą w Japonii uznawana jest obecnie za jednego z największych producentów opon samochodowych klasy premium. 

Bridgestone oferuje swoim klientoam kilka różnych marek ogumienia odpowiadając na zróżnicowane potrzeby konsumentów oraz zasobność ich portfeli. Od 2018 roku producent prowadzi także swoje fabryki w Polsce, mi.in. w Poznaniu oraz w Stargardzie, stale inwestując w ich rozwój i najlepszą renomę swoich wyrobów. Każdego roku Bridgestone przeznacza kilka milionów dolarów na działalność centrów badawczo-rozwojowych, gdzie pracuje się także nad wdrożeniem proekologicznych rozwiązań związanych z recyklingiem opon samochodowych i ich ponownym wykorzystaniu, a także nad prototypem ogumienia wykonanego z ekologicznych materiałów. 

Opony Bridgestone na każdy sezon i dostosowane do potrzeb kierowcy

W portfolio marki Bridgestone można znaleźć ponad 50 modeli opon letnich, kilkanaście modeli opon zimowych oraz kilka wersji uniwersalnych opon całorocznych. Oferta producenta obejmuje opony do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, terenowych z napędem na cztery koła, przemysłowych, rolniczych, a także ogumienie do autobusów i motocykli. 

Szeroki wybór serii produktowych o różnych parametrach pozwala wybrać opony idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb kierowcy, jego stylu jazdy oraz klimatu i warunków panujących na drodze. 

Wśród opon zimowych największą popularnością cieszy się seria Blizzak, w skład której wchodzą opony bezkolcowe wzmacniane krzemionką i wyposażone w specjalne lamele, a także opony kolcowe przeznaczone do jazdy w klimacie subarktycznym i umiarkowanym. Jeśli chodzi o opony letnie Bridgestone, to głownie seria Potenza podbiła serca polskich kierowców. Opony te cechują się bardzo wysoką czułością gwarantującą doskonałą precyzję podczas prowadzenia auta nawet podczas osiągania wysokich prędkości.

więcej