Filtruj
Kategorie
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Producent
  • więcej

Pielęgnacja reflektorów i lamp

Pielęgnacja reflektorów i lamp to ważny element bezpieczeństwa ma drodze. Porysowane i zaparowane światła oznaczają ograniczoną widoczność dla kierowcy i wszystkich innych uczestników ruchu drogowego. Aby odpowiednio zadbać o stan lamp w pojeździe, warto zaopatrzyć się w zestaw do pielęgnacji.

Podstawowa pielęgnacja reflektorów i lamp

Zaniedbane lub podniszczone osłony z powodzeniem da się odrestaurować, kupując odpowiedni preparat do regeneracji. Jeśli lampy są w dobrym stanie, wystarczy je wytrzeć odpowiednim produktem.

Jako dodatek sprawdzą się tu specjalne ściereczki do reflektorów, które można znaleźć w naszej ofercie. Aby klosze nie wymagały częstej renowacji, warto odpowiednio je zabezpieczyć.

Dzięki odpowiedniej konserwacji lampy długo mogą wyglądać i świecić jakby dopiero zostały ściągnięte z linii produkcyjnej. Cały proces, zarówno odnawiania, czyszczenia, jak i zabezpieczenia, zajmuje niewiele czasu.

Zestawy do pielęgnacji reflektorów i lamp

W naszym asortymencie znajdują się liczne zestawy do ochrony reflektorów, które pomagają w utrzymaniu ich w dobrej kondycji przez długi czas. Zapewniamy szeroki wybór produktów pochodzących od znanych i sprawdzonych producentów, w tym K2 czy Sonax. Wśród nich znajdują się taśmy naprawcze, lakiery, płyny do polerowania, zabezpieczające powłoki, mleczka i pasty.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest reflektor, który jest przeznaczony do pielęgnacji. Nie każdy produkt nadaje się do szklanych powierzchni.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkty, których potrzebujesz. Posiadamy szeroką gamę środków czyszczących do pielęgnacji samochodów, w tym zestawy do polerowania reflektorów i lamp.

więcej