Bestsellery

Smartwatch Watchmark - SMARTONE, Złoty
Smartwatch Watchmark - SMARTONE, Złoty Watchmark
234,00 zł
Promocja
259,00 zł  najniższa cena

599,00 zł  cena regularna

Smartwatch Watchmark Zegarek, Kardio WT1, czerwony
Smartwatch Watchmark Zegarek, Kardio WT1, czerwony Watchmark
214,99 zł
Promocja
214,99 zł  najniższa cena

299,99 zł  cena regularna

Smartwatche marki Watchmark

Watchmark to polski producent innowacyjnych smartwatchy, oferujący klientom nowoczesne i inteligentne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają i wspierają codzienne funkcjonowanie we współczesnym świecie. Markę reprezentuje zespół doświadczonych specjalistów, których celem jest tworzenie wysokiej jakości i atrakcyjnych wizualnie produktów o szerokiej funkcjonalności. Smartwatch od Watchmark cechuje się oryginalnym designem, przystępną ceną oraz łatwym dostępem do nowoczesnych rozwiązań elektronicznych.

 

Smartwatch do uprawiania sportu

Watchmark oferuje bogaty i zróżnicowany asortyment smartwatchy. Wśród produktów firmy można znaleźć smartwatche dla kobiet oraz mężczyzn  o różnych funkcjonalnościach (w zależności od modelu).

Dostępne są m.in. smartwatche Watchmark Kardio wyposażone w czujniki pomiaru pulsu i ciśnienia pozwalające na stałe monitorowanie funkcji zdrowotnych podczas wykonywania aktywności fizycznej. Zbudowane z ultralekkich materiałów są bardzo wygodne i komfortowe w noszeniu. Monitor snu pozwala mierzyć czas podczas nocnego odpoczynku oraz jego poszczególne fazy wraz z parametrem tętna czy aktywności sennej. Kilkanaście trybów sportowych oraz krokomierz wspierają użytkownika w codziennych treningach, w prowadzeniu aktywnego trybu życia czy ogólnej poprawie kondycji fizycznej.

Smartwatch Watchmark z GPS umożliwia dokładne ustalenie swojej lokalizacji np. podczas biegania, monitorowanie pokonanego dystansu, osiąganych prędkości na trasie czy liczbę spalonych kalorii. Wysokościomierz pozwala dodatkowo sprawdzić wysokość, na której znajduje się użytkownik, co może być przydatne np. podczas górskich wspinaczek.

 

Inteligentny zegarek dla kobiet

Smartwatche damskie Watchmark odznaczają się subtelnym i eleganckim wyglądem. Polecane są jako codzienne wsparcie w trosce o zdrowie. Wyposażone w licznik kalorii oraz funkcję przypominania o konieczności odbycia aktywności fizycznej i nawodnieniu ułatwiają utrzymanie wymarzonej sylwetki.

 

Zobacz naszą ofertę smartwatchy i zegarków Watchmark, porównaj modele i wybierz swoje inteligentne urządzenie!

więcej