Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej

Obudowy do komputera

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości obudowy do komputerów stacjonarnych. Są to produkty różnych marek, w tym Chieftec, Silentiumpc, Be Quiet!, Aerocool, Akyga, Asus czy Corsair. Można wybierać spośród obudów zaprojektowanych w wielu popularnych układach, m.in. midi tower, mini tower, full tower, mini itx, atx, micro atx, big tower czy cube tower.

Przestronne i funkcjonalne obudowy do komputera

Obudowa do komputera stacjonarnego powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów, które chronią wewnętrzne komponenty przed uszkodzeniami. W naszym asortymencie do wyboru są solidne obudowy ze stali, szkła hartowanego, aluminium czy tworzyw sztucznych.

Nowoczesna obudowa do PC zapewnia skuteczne chłodzenie wszystkich części zamontowanych w komputerze, czyli podzespołów. Warto upewnić się, czy jest ona wyposażona w kratki wentylacyjne oraz wentylatory, które odpowiadają za właściwą cyrkulację powietrza. Niektóre obudowy komputerowe są  przystosowane do zainstalowania systemu chłodzenia wodną cieczą. Obudowa powinna być także wyposażona w filtr przeciwpyłowy.

Istotne jest również, aby wybrany model obudowy do komputera umożliwiał podpięcie różnych wielkości płyt głównych, dysków twardych, kart graficznych, procesorów oraz innych podzespołów. Warto zarazem zwrócić uwagę, jakiego typu porty obsługuje obudowa. Na panelu powinny znaleźć się zwłaszcza porty USB (w tym USB 3.0.) oraz audio. Ponadto niektóre obudowy komputerowe są wyposażone w system antywibracyjny, redukujący natężenie hałasu wytwarzanego przez pracujący komputer.

Stylowe obudowy komputerowe

Obudowa do komputera nie musi prezentować się "topornie" - nasz asortyment obejmuje produkty zaprojektowane w różnym kolorze i kształcie. Niektóre obudowy do PC można stawiać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wybrane modele obudów są wyposażone w system organizowania okablowania oraz podświetlenie, które ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie obudowy i wybierz model, który będzie odpowiedni do twojego komputera.

więcej