Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Rodzaj obudowy
  • więcej

Obudowy do komputera

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości obudowy do komputerów stacjonarnych. Są to produkty różnych marek, w tym Chieftec, Silentiumpc, Be Quiet!, Aerocool, Akyga, Asus czy Corsair. Można wybierać spośród obudów zaprojektowanych w wielu popularnych układach, m.in. midi tower, mini tower, full tower, mini itx, atx, micro atx, big tower czy cube tower.

Przestronne i funkcjonalne obudowy do komputera

Obudowa do komputera stacjonarnego powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów, które chronią wewnętrzne komponenty przed uszkodzeniami. W naszej ofercie do wyboru są solidne obudowy ze stali, szkła hartowanego, aluminium czy tworzyw sztucznych.

Nowoczesna obudowa zapewnia skuteczne chłodzenie wszystkich części zamontowanych w komputerze. Warto upewnić się, czy jest ona wyposażona w kratki wentylacyjne oraz wentylatory, które odpowiadają za właściwą cyrkulację powietrza. Niektóre obudowy komputerowe są ponadto przystosowane do zainstalowania systemu chłodzenia wodną cieczą. Obudowa powinna być także wyposażona w filtr przeciwpyłowy.

Istotne jest również, aby wybrany model obudowy do komputera umożliwiał podpięcie różnych wielkości płyt głównych, dysków twardych, kart graficznych, procesorów oraz innych podzespołów. Warto zarazem zwrócić uwagę, jakiego typu porty obsługuje obudowa. Na panelu powinny znaleźć się zwłaszcza porty USB (w tym USB 3.0.) oraz audio. Niektóre obudowy komputerowe są ponadto wyposażone w system antywibracyjny, redukujący natężenie hałasu wytwarzanego przez pracujący komputer.

Stylowe obudowy komputerowe

Obudowa do komputera może dobrze prezentować się w pomieszczeniu. Nasza oferta obejmuje produkty zaprojektowane w różnym kolorze i kształcie. Niektóre obudowy można stawiać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Wybrane obudowy komputerowe są wyposażone w system organizowania okablowania oraz podświetlenie, które ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie obudowy i wybierz model, który będzie odpowiedni do twojego komputera.

więcej