Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki do nauki języka niemieckiego

Na tej stronie znajdziesz opracowania, zbiory ćwiczeń i książki do nauki języka niemieckiego. Zawierają dziesiątki różnych i ciekawych ćwiczeń dopasowanych do Twojego poziomu znajomości języka naszych zachodnich sąsiadów. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowych materiałów do nauki do szkoły, czy chcesz samodzielnie rozpocząć naukę – nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Książki do nauki języka niemieckiego dla zaawansowanych

Polecane pozycje ułatwią naukę m.in. gramatyki i poprawnej wymowy, a także dzięki nim nauczysz się wielu nowych słówek oraz wyrażeń ułatwiających komunikację. Specjalne ćwiczenia i zadania pomogą w szybszym zapamiętaniu np. czasowników nieregularnych, często sprawiającym uczniom problem. Dzięki wybranym podręcznikom będziesz mógł podnieść swoje kompetencje językowe do poziomu B2 lub nawet wyżej. Warto poznać podstawy tego języka, bo, choć nie jest tak popularny jak angielski czy hiszpański, to i tak komunikuje się w ok. 100 mln ludzi.

W nauce niewątpliwie pomogą również książki w języku niemieckim. Przeczytanie ze zrozumieniem np. baśni Hansa Christiana Andersena czy baśni Braci Grimm może być pewnym wyzwaniem, ale dającym wiele satysfakcji po ukończeniu. Uzupełnieniem nauki mogą być audiobooki w języku niemieckim lub muzyka – wszystko to również znajdziesz w naszej ofercie.

Książki do nauki języka niemieckiego dla początkujących

Początkującym, niezależnie od wieku, polecamy m.in. słowniki obrazkowe, dzięki którym nauka najprostszych i podstawowych słów staje się zdecydowanie łatwiejsza. Dobrym wyborem mogą okazać się także książki obrazkowe umożliwiające szybkie przyswojenie gramatyki. Możesz zatem nauczyć się podstawowych wyrażeń, idiomów oraz zasad gramatycznych bez potrzeby czytania długich i męczących opracowań.

Co więcej, książki i podręczniki do nauki języka niemieckiego zostały opracowane w ten sposób, by ułatwiać utrzymanie regularności nauki i będą odpowiednie dla każdego, kto może poświęcić w ciągu dnia kilkadziesiąt minut.

Wybierz proponowane publikacje, dzięki którym w relatywnie krótkim czasie i po sumiennej pracy, będziesz mógł swobodnie komunikować się w języku naszych zachodnich sąsiadów.

więcej