Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Język polski dla obcokrajowców

Język polski bywa trudny do opanowania, zwłaszcza z uwagi na kłopotliwą gramatykę i jeszcze bardziej skomplikowaną ortografię. Liczne wyjątki od reguł i rozbieżności pomiędzy mową a pismem to prawdziwa zmora obcokrajowców, którzy chcą się nauczyć pięknej polszczyzny. Pomóc mogą im w tym polskie książki dla cudzoziemców i podręczniki do nauki polskiego dla obcokrajowców. Ich szeroki wybór jest dostępny w naszej ofercie.

Jak uczyć się języka polskiego?

Opanowanie języka polskiego nie jest łatwe, ale przy odpowiednim zaangażowaniu można osiągnąć ten cel. Jak to zrobić? Konieczne jest usystematyzowanie wiedzy. Jest to możliwe, jeśli przy nauce języka polskiego dla obcokrajowców skorzystasz z książek napisanych przez ekspertów w dziedzinie glottodydaktyki. Dobrej jakości zbiory zadań z języka polskiego i książki do nauki języka polskiego z pewnością okażą się pomocne.

Polski dla obcokrajowców jest trudny, ale możliwy do opanowania. W podręcznikach dla początkujących uczniów znajdują się proste, podstawowe zwroty z naszego języka – bliźniaczo podobne do tych, których uczymy się przy okazji poznawania innego dowolnego języka obcego. Nauka polskiego dla obcokrajowców polega najpierw na zdobyciu podstawowej umiejętności posługiwania się prostymi zwrotami w czasie teraźniejszym. Później przychodzi czas na naukę gramatyki, składni czy ortografii oraz na poszerzanie słownictwa, w czym pomogą słowniki języka polskiego dla cudzoziemców.

Dla kogo język polski dla obcokrajowców?

Mieszkasz za granicą i chcesz pielęgnować swoje umiejętności z zakresu języka polskiego? A może twoje dzieci przyszły na świat za granicą, ale chcesz, by umiały mówić również po polsku? Książki dla obcokrajowców na pewno pomogą ci w zrealizowaniu wymienionych celów. Twój partner nie jest Polakiem? Twoja partnerka pochodzi z innego kraju i nie mówi w twoim języku? Nic nie szkodzi! Zainwestuj w zbiory zadań i pomóż obcokrajowcom w nauce języka polskiego.

W naszej ofercie znajdziesz książki przydatne w nauce polskiego dla cudzoziemców. Sprawdź, co przygotowaliśmy w tej kategorii podręczników i ćwiczeń do poznawania języków obcych.

więcej