Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Język rosyjski

Jeszcze dwa, trzy pokolenia temu nasi rodzice i dziadkowie obowiązkowo uczyli się w szkołach podstawowych i średnich jednego języka obcego – nie był to angielski, a najczęściej rosyjski. Było to związane z ówczesnymi relacjami politycznymi. Język ten został jednak zepchnięty na margines w ciągu ostatnich 40 lat, ale z czasem zaczął wracać do łask. Znajomość języka rosyjskiego pozwala na zdobycie ciekawej pracy czy nawiązanie kontaktów handlowych z partnerami zza naszej wschodniej granicy. Chcesz uczyć się tego języka? Sięgnij po książki do nauki rosyjskiego dostępne w naszej ofercie.

Pokonaj przeszkody w nauce języka rosyjskiego

Jeśli jesteś osobą, która dotychczas nie miała kontaktu z tym językiem, sięgnij po książki z serii rosyjski dla początkujących. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z nauką, powinieneś przede wszystkim zaznajomić się z cyrylicą – alfabetem, który na pierwszy rzut oka może wydawać się nieczytelny i skomplikowany. Jednak książki do nauki języka rosyjskiego od podstaw umożliwiają jego naukę krok po kroku.

Kiedy opanujesz rosyjski alfabet, nadejdzie pora na naukę podstawowych konstrukcji zdań w tym języku. Przydadzą się ćwiczenia, a także płyty, dzięki którym będziesz mógł wysłuchać wymowy poszczególnych słów. Sztuką jest też przyjęcie odpowiedniego akcentu, który w rosyjskim niekoniecznie jest taki sam jak w polskim.

Dla zaawansowanych użytkowników

W celu kontynuacji nauki języka rosyjskiego wybierz takie książki, które umożliwią Ci poszerzanie słownictwa oraz naukę gramatyki w tym języku obcym. W Empiku kupisz słowniki i książki do nauki dla zaawansowanych. Mamy w swoich zasobach pozycje dla biznesmenów, którzy chcą się uczyć fachowego słownictwa. To także opracowania do nauki rosyjskiego dla uczniów szkół średnich i wyższych.

Ty też możesz nauczyć się języka rosyjskiego, nawet samodzielnie, dzięki wykorzystaniu dobrze opracowanych książek do tego języka. Będą one wspierać i systematyzować twoją naukę. Znajdź je w naszej ofercie.

więcej