Lampki biurkowe - Back to school w empik.com

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Materiał
  • więcej
Rodzaj lampy
Barwa światła
  • więcej
Gwint
  • więcej
Kolor
Marka
  • więcej
Źródło światła
Liczba punktów światła
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Lampki biurkowe

Jeśli jesteś zwolennikiem nauki do późnych godzin nocnych, z pewnością będziesz potrzebować lampki na biurko. To niezbędne akcesorium do pokoju dla ucznia i studenta. Lampka biurkowa przyda się podczas długich, jesiennych i zimowych wieczorów, by móc odrabiać lekcje czy czytać. Oferujemy Ci ciekawy wybór lampek biurkowych – w różnych kolorach i typach. Mamy zarówno nowoczesne lampki LED na biurko, jak i standardowe lampki z żarówką żarową. Wybieraj spośród wielu naszych propozycji na empik.com, w sekcji Back to School!

Jaka lampka na biurko?

Lampka na biurko powinna być nie tylko elementem pasującym do wystroju wnętrza – pokoju dziecięcego, pokoju nastolatka czy gabinetu, ale jednocześnie ma ona do spełnienia wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim musi właściwie doświetlać przestrzeń roboczą, czyli całe biurko. Ponadto nie powinna oślepiać użytkownika i być szkodliwa w jakimkolwiek stopniu dla Twoich oczu.

Dobrze dobrana lampka na biurko dla dziecka czy dla osoby dorosłej sprzyja koncentracji na nauce, a przy tym pozwala na uniknięcie pogorszenia wzroku, nawet przy czytaniu i wykonywaniu zadań w godzinach nocnych.

Zanim wybierzesz odpowiednią lampkę biurkową czy lampkę do czytania, zwróć uwagę na jej najważniejsze parametry, jak mobilność, długość przewodu, natężenie i typ światła czy odległość pomiędzy żarówką a oświetlaną powierzchnią. Najlepiej, abyś mógł dostosowywać ową odległość do swoich aktualnych potrzeb.

Jaka lampka do pokoju dziecka?

Szukając lampki do pokoju dziecka, zdecyduj się na taki model, który spełni swoją funkcję przy wieczornym czytaniu bajek. Może być to lampka z klipsem, którą przypniesz do wezgłowia łóżka lub do regału, jeśli zajdzie taka potrzeba. W naszym sklepie mamy dla Ciebie liczne propozycje lampek z bajkowymi postaciami, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu dziecku i będą współgrały z wystrojem jego pokoju.

 

więcej