Wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w lipcowym koncercie
Placebo na Heineken Open'er Festival, powinna ucieszyć wiadomość, że
Placebo zagra również w Warszawie. 19 listopada Brian Molko z zespołem wystąpią na Torwarze.
Grupa Placebo każdą płytą i trasą koncertową poszerzała rzesze fanów i umacniała swoją pozycję i przez 15 lat istnienia udowodniła, że zasługuje na tytuł jednego z najlepszych rockowo-alternatywnych zespołów na światowej scenie muzycznej.
Ostatni koncert Placebo w Polsce, który odbył się w czerwcu 2007 roku spotkał się z rewelacyjnymi opiniami fanów i recenzjami dziennikarzy muzycznych. Podczas koncertu listopadowego muzycy, z charyzmatycznym Brian’em Molko na czele, zaprezentują swój najnowszy krążek zatytułowany "Battle For The Sun", który został wydany 8 czerwca.
Placebo to marka sama w sobie, a trzynaście nowych utworów z "Battle For The Sun" wszystkich fanów przyprawia o szybsze bicie serca. Brian i Stefan wspierani przez nowego perkusistę Steve’a Foresta wracają w doskonałej formie.
Koncert Placebo w Warszawie
19 listopada 2009
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
Warszawa
Bilety w sprzedaży od 5 lipca.
Live Nation /F.N.
Komentarze (0)