Największe literackie wydarzenie jesieni, Targi Książki Empiku, już 12-25 października na https://www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.     

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Kempą, autorem książki „Ostatni rok lekkiego życia” (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy. 

 

Debiut literacki Michała Kempy! 

Autor upraszał, by nie nazywać tego literaturą. Literaturką bardziej. Opisem sytuacji, zdarzeń, głównie jednak myśli. A myśleć miał autor czas. Prawie półtora roku. A może nawet dwa lata. Nie do końca wiadomo.
Życie komika bywa smutne. Życie komika, który nie może występować na scenie, bo siedzi na wiecznej kwarantannie jest jeszcze smutniejsze. Komik w zamknięciu mówi bez przerwy. 
O tym, co powinien powiedzieć, dla kogo i dlaczego. O innych, o sobie i o Polsce. O sobie przez Polskę i o Polsce przez siebie. 
I to już jest mniej smutne. Komik się nawet czasem uśmiecha. 

___ 
Targi Książki Empiku 
12-25 października 2022 
www.empik.com/targi-ksiazki 
Organizator: Empik 
Partner: Green Caffè Nero 
Patroni medialni: Radio ZET, Wyborcza.pl, Książki. Magazyn do czytania, lubimyczytać.pl