Wspólnie z e-Muzyka, Space Records oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie Kamil Bednarek, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Inaczej”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty, w którym odpowiada na wiele zadawanych mu przez ostatnie miesiące pytań, w tym także o jakość egzystencji, które stawia sobie sam. „… Jak nie ulec rozkoszom?! Jak nie oddać się wszystkim fantazjom, co same się proszą... Jak nie ulec tym głosom?! Co swą mądrością chcą dorównać niebiosom?! Czym jest mój cel? Czy w końcu uda się jakoś mądrze, ujrzeć w sobie to co dobre?! …” Tekst z utworu pt. „W matni” ze znakiem zapytania i nutką niewiadomej, przy muzycznej przestrzeni skłaniają do chwili refleksji.

Album „Inaczej” powstał przy współpracy z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim, a zaproszeni do współpracy Artyści okraszają go swoim muzycznym talentem. Nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Bednarek oddaje światu to co w jego duszy gra... bywa, że z uśmiechem i dystansem, bywa też, że ze łzami w oczach…. Wszystko to do odkrycia w albumie „Inaczej”.

Album „Inaczej” dostępny na https://www.empik.com/inaczej-bednarek,p1275904284,muzyka-p
Partnerem cyklu Premiera online jest @mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline