Wspólnie z Agora Muzyka oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościnią będzie Ania Karwan, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera albumu „Swobodnie”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

„Swobodnie” najnowszy i szalenie ważny album w dorobku Ani Karwan, to pierwszy, w całości autorski materiał artystki.

Dojrzałe kompozycje stworzone wraz z Piotrem Bogutynem i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani. Po latach spędzonych na scenie, odważyła się odkryć swoje prawdziwe ja, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowania trudnych prób i popełniania błędów.

Ania Karwan o albumie „Swobodnie”:
„Dojrzałam do życia w spokoju i szaleję już tylko w twórczości. Na płycie uwolniłam się od konkretnych gatunków. Jestem silnie związana z analogowym brzmieniem, a jednocześnie podziwiam nowoczesne produkcje. Na płycie wyraża się moja stara dusza, a zarazem dzika kobieta, która nie boi się być nieidealna. Jestem dumna z tego, że znalazłam odwagę. Po niełatwym czasie pandemii, samotności i strachu napisałam teksty i muzykę jakiej nigdy nie doświadczyłabym, gdyby nie te dwa lata kiedy zatrzymał się świat. Album ten jest więc zapisem mojej wdzięczności za ten czas."

>>>Masz pytanie do naszego gościa, albo chcesz go w oryginalny sposób pozdrowić? Zapraszamy! Nagraj wypowiedź w formie krótkiego video i prześlij do nas na: [email protected] Autorzy wyemitowanych podczas live'a materiałów otrzymają nagrody! Preferowane parametry nagrania: max 15 sek., mp4, waga do 30 MB, kadr poziomy, prześlij najpóźniej na dzień przed spotkaniem.*<<<

*REGULAMIN: https://issuu.com/.../regulamin_konkursu_wideo_pytanie...

Album „Swobodnie” dostępny na: https://www.empik.com/ania-karwan-karwan-ania,p1364778778...

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.