Wszystkim ojcom w tym wyjątkowym dniu życzymy tego co najlepsze, a dzieciom, które jeszcze nie znalazły idealnego prezentu, podpowiadamy co może ucieszyć jeśli ich tata to…

Zagorzały kibic

Jeśli Twój tata jest fanem piłki nożnej i z zapałem śledzi rozwój kariery współczesnych gwiazd futbolu, to książka „Cristiano i Leo. Historia rywalizacji Ronaldo i Messiego” będzie strzałem w dziesiątkę! Jimmy Burns przeanalizował różnice oraz podobieństwa dwóch sportowców i podsumował ich najważniejsze osiągnięcia zawodowe, dodając do tego również elementy z życia prywatnego. Każdy entuzjasta zmagań na murawie jest zaznajomiony w tematem rywalizacji między bohaterami rozprawy Burnsa, ale też z przyjemnością podejmie kolejną próbę rozstrzygnięcia, który jest lepszy!


Specjalista od udanych kadrów

Zawsze ma przy sobie aparat i gotów jest uwiecznić wspólną wycieczkę chwila po chwili? O ile nie jest zawodowym fotografem, przyda mu się odrobina teorii. Pokaż swojemu tacie, że wspierasz jego pasję i obdaruj go książką pod tytułem ”Sekrety mistrza fotografii cyfrowej”. Dzięki tej lekturze wzbogaci swój warsztat, pozna nowoczesne metody i stworzy najpiękniejszą kolekcję wspomnień, do której będziecie mogli wspólnie wracać!


Miłośnik grozy

Niektórzy nie boją się bać. Pochłaniają dreszczowce z wypiekami na twarzy i rozpamiętują swoje ulubione tytuły. „Wywiad z wampirem” to absolutny klasyk w swoim gatunku, więc nie może go zabraknąć na półce Twojego taty, jeśli właśnie takie klimaty zaliczają się do jego zainteresowań.


Wilk morski

Entuzjasta wojaży po wodach dużych i małych powinien ucieszyć się profesjonalnego poradnika! Jeżeli Twojemu tacie zdarza się odpłynąć myślami w kierunku przygody na pokładzie własnej łodzi, może warto pomóc mu w realizacji marzenia? „Katamarany i trimarany. Praktyczne wskazówki.” to zbiór wartościowych porad dla początkujących żeglarzy. Kto wie? Może dzięki tej lekturze następne wakacje spędzicie zakotwiczeni obok pięknej, egzotycznej  laguny?

Katamarany i trimarany. Praktyczne wskazówki. Podręcznik RYA - Simpson Andrew


Zadbany tata to szczęśliwy tata

Wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych może być wielką przyjemnością! Podaruj radość swojemu tacie z praktycznym prezentem! Dobra maszynka do golenia lub kosmetyki sprawią, że będzie miał gładkie policzki i satysfakcję z dbania o wygląd i zdrowie. Uśmiechnięta i zadbana twarz to piękny upominek dla niego i jego najbliższych.

Golarka BRAUN 3090cc

Fan analogowego brzmienia

Dba o swój gramofon i lubi być na bieżąco z muzycznymi nowościami? Dzień ojca to wspaniała okazja żeby pomóc mu uzupełnić domową kolekcję płyt winylowych. Spośród wielu tytułów w supercenach na pewno znajdziesz te, które mogą mu przypaść do gustu! Od tej pory każdą wspólną chwilę uświetniać będą wasze ulubione melodie!

Philosophia - Mazolewski Wojtek, Porter John


Majsterkowicz

Jeśli Twój tata potrafi naprawić wszystko i czerpie z tego radość, to miło będzie jeśli docenisz ten zapał i gotowość do pomocy. Zestaw profesjonalnych elektronarzędzi nie tylko ułatwi pracę, ale też zasygnalizuje mu, że dostrzegasz jego zapał.

Kawosz

Dobra i aromatyczna kawa to bez wątpienia doskonały sposób na rozpoczęcie dnia lub rozbudzenie umysłu w popołudniu. Przygotowanie tego pysznego napoju urosło już do rangi prawdziwej sztuki! Tata, który każdy poranek zaczyna od mocnego espresso, a na deser preferuje trójwarstwowe latte macchiato będzie zachwycony nowoczesnym ekspresem!