Filtruj
Kategorie
Wiek
  • więcej
Płeć
Seria
Cena
Ocena klientów

Zabawki Quut

Belgijska marka Quut powstała w 2012 roku i zajmuje się produkcją innowacyjnych zabawek kąpielowych i akcesoriów plażowych dla dzieci. W tworzeniu wizerunku marki zaangażowana był uznana agencja projektowa, dzięki czemu firma wielokrotnie została nagrodzona m.in. za design, innowacyjność i sposób zarządzania.

Misją Quut było stworzenie produktów dla dzieci, które które łączą w sobie design, ergonomię, solidność i odpowiedzialność ekologiczną. Wszystkie zabawki Quut nie zawierają bowiem ftalanów, BPA, lateksu i nadają się do recyklingu. Tym sposobem marka wyszła naprzeciw nietrwałym, szybko psującym się akcesoriom plażowym tworząc zabawki  doskonałe jakościowo, wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie.

Zabawki do piasku i wody Quut

W bogatej ofercie marki Quut dostępne są wielofunkcyjne zabawki plażowe i kąpielowe, które nie tylko zachwycają designem, ale także skutecznie angażują i zachęcają dziecko do zabawy.

Wśród zabawek do piasku Quut można znaleźć ciekawą, wszechstronną łopatkę 4w1, która  może być równocześnie łopatką, grabkami, sitkiem i lejkiem do wody. Nadaje się do zbierania i przenoszenia kamyków lub muszelek oraz do innych zastosowań wedle indywidualnych pomysłów dziecka. Zabawka ta pobudza wyobraźnię i kreatywność oraz zapewnia inteligentną aktywność na świeżym powietrzu.

Quut - innowacyjne zabawki dla dzieci

Oryginalne wiaderko Quut o pomysłowym kształcie kuli i pojemności 3,6 l jest wyjątkowo poręczne i lekkie. Gumowe wykończenie zapobiega wylewaniu się wody nawet podczas upadku. Wygodny obły uchwyt dobrze układa się w rączce malucha zapewniając komfort noszenia. Wiaderko można dowolnie wykorzystywać podczas zabawy w wodzie, w piasku, w ogrodzie lub na śniegu i jest łatwe do utrzymania w czystości.

Quut oferuje także wielofunkcyjne foremki składające się z kilku połączonych elementów. Foremka w kształcie kwiatka to zestaw 4 części: dużego turkusowego liścia, średniego różowego kwiatka, małego żółtego oczka oraz przezroczystej pokrywki. Wszystkie te elementy swobodnie unoszą się na wodzie i są bardzo stabilne. Dodatkowo najmniejsza foremka może pełnić funkcje sitka lub lejka, a pokrywka pozwala zajrzeć dziecku pod wodę lub zagłębić się w pianę, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

W szerokim asortymencie marki dostępne są także wieloelementowe zestawy Quut, w tym m.in. komplet atrakcyjnych, kolorowych puzzli piankowych, dzięki którym można tworzyć przestrzenne, trójwymiarowe figury oraz mocować je do ścianek wanny, kabiny prysznicowej lub płytek łazienkowych.

więcej