Oyster

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Wiek
Kolor
Materiał
Kierunek jazdy
Ilość kól
Pasy bezpieczeństwa
Cena

Oyster

BabyStyle Oyster to brytyjska firma produkująca wysokiej jakości wózki dla dzieci. To, co wyróżnia jej produkty to przemyślane i proste rozwiązania, które składają się na bardzo dużą funkcjonalność, elastyczność i możliwość dostosowywania wózków do aktualnych potrzeb oraz wieku dziecka. Nie bez znaczenia jest tu również aspekt wizualny, bowiem szeroka gama kolorystyczna oraz użycie wysokiej jakości materiałów sprawiają, że otrzymujemy wózki eleganckie o ponadczasowej linii.

Oyster - wózki, które rosną z dzieckiem

Firma Oyster oferuje produkty często wybierane jako pierwszy wózek dla dziecka, czyli przeznaczone dla noworodków. Wózki te wyposażone są w komfortowe, łatwo montowane do stelażu gondole, zapewniające skuteczną ochronę przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi oraz hałasem. Wraz z rozwojem fizycznym dziecka, gondolę zastąpić można w pełni regulowanym siedziskiem, zmieniającym dotychczasowy wózek pełny w spacerówkę. Tę funkcjonalność 2w1 posiada np. model Oyster Zero. Z kolei Oyster 3 ma dodatkową, trzecią opcję w postaci fotelika samochodowego.

Dzięki wymiennym siedziskom, wózek Oyster sprawdzi się nie tylko zaraz po urodzeniu dziecka, ale również wtedy, gdy nauczy się ono siedzieć a wózek spacerowy będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Akcesoria Oyster - jeszcze więcej możliwości

To, co wyróżnia ofertę BabyStyle Oyster to bardzo duża funkcjonalność oraz możliwość dostosowywania wózka do swoich potrzeb. Idealnym przykładem może być tutaj model spacerówki Oyster Max, do którego zamontować można dodatkowe siedzisko Oyster Max Flat Tandem lub dostawkę dla starszego dziecka. Zastosowanie tych rozwiązań stanowi nie tylko wielkie ułatwienie w poruszaniu się po mieście z większą ilością maluchów, ale również zapewnia im większe bezpieczeństwo i stałą opiekę rodzica.

Jakość w najmniejszym szczególe

Wózki Oyster zaprojektowano w taki sposób, by zarówno dzieciom jak i rodzicom zapewnić największy komfort ich użytkowania. W związku z tym wszystkie modele wyposażono w trwałe i jednocześnie lekkie stelaże, amortyzację dostosowaną do różnego podłoża a także systemy łatwego montażu i demontażu dodatkowych akcesoriów oraz szybkiego składania i rozkładania wózka. Modele Oyster posiadają także możliwość szerokiej regulacji siedzisk, podnóżków, oparć oraz uchwytów dla rodziców. Dodatkowo, siedziska montować można w dwóch kierunkach. BabyStyle Oyster stawia również na bezpieczeństwo maluchów, które gwarantować mają 5-punktowe uprzęże bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi, duże koła, w tym przednie obrotowe, które zapewniają solidne oparcie całości i łatwe pokonywanie przeszkód, oraz budki chroniące przed promieniami słonecznymi uszyte z materiałów UV50+.

Zapoznaj się z naszą ofertą wózków firmy Oyster. Sprawdź ich funkcjonalność, wygląd oraz ich wszystkie możliwości i zdecyduj czy jest wśród nich model idealny dla twojej malucha.

więcej