Moroccanoil

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Kosmetyki do włosów Moroccanoil

Amerykańskie kosmetyki do włosów Moroccanoil powstały z inspiracji współzałożycielki firmy, Carmen Tal. Podczas jednej z podróży na własnej skórze i włosach poznała odżywcze i regenerujące właściwości olejku arganowego. Ten cenny olejek, pochodzący z rosnących w Maroku orzechów drzewa arganowego był od wieków wykorzystywany przez miejscowe kobiety do pielęgnacji włosów i ciała.

Dzięki Moroccanoil ten czysty, marokański olejek arganowy stał się dostępny dla osób z całego świata, jako składnik kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Kolekcja kosmetyków firmy obejmuje produkty do pielęgnacji, stylizacji i zdrowej koloryzacji włosów, a także serię odżywczych olejków do całego ciała.

Kultowa kuracja Moroccanoil Treatment

Flagowym produktem marki jest uniwersalna kuracja Moroccanoil Treatment do każdego rodzaju włosów. Bogaty, gęsty olejek arganowy jest doskonałym produktem do pielęgnacji włosów, a także do wykończenia stylizacji włosów. Może służyć jako samodzielna odżywka do włosów, może też być wykorzystany do wzbogacenia innych produktów pielęgnacyjnych, aby wzmocnić ich działanie.

Olej arganowy zawarty w kuracji Moroccanoil Treatment jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminę E i antyoksydanty. Kuracja jest również dostępna w wersji Moroccanoil Treatment Light, przeznaczonej do włosów delikatnych, blond lub rozjaśnianych.

Szampony, odżywki i olejki do włosów Moroccanoil

Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała Moroccanoil są wzbogacone w olej arganowy uzyskiwany z tłoczenia na zimno orzechów pochodzących z marokańskich upraw najwyższej jakości. Dzięki temu odżywki i szampony do włosów firmy są łagodne w działaniu, wygładzają i regenerują włosy każdego rodzaju.

Moroccanoil oferuje nie tylko zwykłe szampony w płynie, ale i suche szampony bez użycia wody, a także odżywcze, wygładzające i nawilżające maski do włosów wszystkich rodzajów: normalnych, zniszczonych, osłabionych, kręconych i prostych.

Amatorzy i amatorki koloryzacji włosów także znajdą coś dla siebie pośród produktów Moroccanoil. Maski koloryzujące do włosów Color Depositing Mask to bogata, odżywcza formuła kremu do włosów połączona z czasową koloryzacją w całej palecie odcieni.

Kompleksowa pielęgnacja włosów

Pielęgnacja włosów z Moroccanoil nie kończy się na myciu i odżywianiu włosów szamponem, odżywką czy serum do włosów. Produkty do stylizacji włosów, takie jak spraye, pianki, glinki do włosów, a także kremy do stylizacji włosów również mają właściwości pielęgnujące.

Dlatego każdy zabieg z użyciem produktów Moroccanoil – od mycia włosów, przez odżywienie, farbowanie, stylizację i wykończenie – jednocześnie wzmacnia, wygładza i nabłyszcza włosy.

więcej