Littlest Pet Shop

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Bohater
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Littlest Pet Shop

Produkty Littlest Pet Shop to kolorowa seria przedstawiająca figurki uroczych zwierzątek. Pomysł na stworzenie tych małych akcesoriów do zabawy przyszedł niedługo po emisji amerykańskiego serialu telewizyjnego dla dzieci zatytułowanego Littlest Pet Shop. Popularność bajki sprawiła, że producenci przygotowali całą gamę różnorodnych miniaturek bohaterów wraz z architekturą i wyposażeniem małych domków. Dzięki temu maluchy mogą wykreować serialowy świat Littlest Pet Shop i bawić się razem ze słodkimi zwierzątkami.

Historia producenta zabawek Littlest Pet Shop

Mimo że artykuły Littlest Pet Shop powstały w latach 90. XX wieku, dopiero na początku kolejnego stulecia zyskały największą popularność. Sukcesy sprzedażowe osiągało wówczas przedsiębiorstwo Hasbro, które wykupiło prawa do konstruowania miniaturowych zwierzątek. Od tej pory maluchy kolekcjonują figurki pochodzące od amerykańskiego wytwórcy zabawek. Firma jest bowiem doświadczonym producentem, który od 1923 r. dostarcza dzieciom ulubione przedmioty.

Ogromna popularność animowanej bajki o niewielkich, kolorowych zwierzątkach sprawiła, że przedsiębiorstwo samodzielnie zajęło się produkcją nowszej wersji serialu o przygodach bohaterów. W ten sposób powstały 104 odcinki animowanego programu, a figurki nieustannie cieszą się zainteresowaniem maluchów. Hasbro, jako jeden z liderów w tworzeniu zabawek, dba o wysoką jakość sprzedawanych akcesoriów i zwraca szczególną uwagę na detale.

Littlest Pet Shop – ulubione figurki całej rodziny

Kolejne pokolenia dzieci nie mogą oprzeć się sympatycznym zwierzątkom Littlest Pet Shop. Charakterystyczne duże głowy i oczy sprawiają, że maluchy zakochują się w tych maleńkich postaciach i chcą mieć ich jak najwięcej. Zabawki od firmy Hasbro są dostępne pojedynczo, ale można również nabyć miniaturki w pełnych zestawach. Zawierają one domek dla zwierzątka, elementy jego wyposażenia oraz przedmioty, które dodatkowo współtworzą świat Littlest Pet Shop.

Atrakcją dla dzieci jest już sam wybór i rozpakowywanie pudełka zabawek, ponieważ często nie wiadomo, jaka postać znajduje się w środku. Kolekcja Littlest Pet Shop liczy prawie 800 stworzeń, które podzielono według częstotliwości ich występowania w pakiecie. Miniaturki, które można znaleźć najczęściej, są określane popularnymi. Te występujące nieco rzadziej nazywa się egzotycznymi, zaś figurkami wymarzonymi są akcesoria sporadycznie występujące w zestawach. Kompletowanie zabawek Littlest Pet Shop przynosi wiele radości dzieciom i dorosłym.

więcej