Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Kellys

Kellys zajmuje się produkcją rowerów, akcesoriów oraz komponentów. Słowacka firma została założona w 1991 roku przez dwóch braci – Petera i Brano Diviniec. Marka rozpoczęła produkcję jednośladów w 1994 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Obecnie cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku i sprzedaje swoje rowery w 35 krajach na całym świecie. Oferta Kellys jest bardzo szeroka, można w niej znaleźć między innymi rowery miejskie, górskie, crossowe, a także elektryczne oraz akcesoria dla kolarzy Kellys.

Innowacyjne rozwiązania w branży rowerowej

Marka ma w swojej ofercie także wyczynowe konstrukcje downhillowe, wykorzystywane przez zawodników Kellys Factory Team na najważniejszych imprezach zjazdowych w Europie i na świecie. Kellys obserwuje światowe trendy, dlatego też w ostatnich latach rozwija technologię rowerów elektrycznych. Jednoślady Kellys w tej kategorii posiadają osprzęt Shimano oraz hydrauliczne hamulce tarczowe.

Oferta jednośladów Kellys

Poza elektronicznymi pojazdami, marka posiada także rowery górskie, crossowe i miejskie. Seria MTB-XC Kellys to jednoślady przeznaczone do pokonywania nawet najbardziej stromych wzniesień m.in. dzięki 18 biegom oraz hamulcom hydraulicznym z wysoką siłą hamowania.

Duże koła rowerów crossowych, zapewniają większą przyczepność oraz sprawdzają się na nierównych terenach. Lekka, aluminiowa rama poprawia dynamikę jazdy i zapewnia łatwiejszy transport jednośladu.

Akcesoria i części do rowerów Kellys

Osoby intensywnie używające sprzętu mogą korzystać z szerokiej oferty wymiennych części do jednośladów m.in. błotniki, lusterka i zestawy oświetlenia. Ponad to marka oferuje akcesoria zwiększające komfort użytkowania np. wsporniki kierownicy, dzwonki rowerowe, bidony i liczniki.

W asortymencie znaleźć można także akcesoria dla rowerzystów. Kolorowe kaski dla dzieci i dorosłych, posiadają otwory wentylacyjne oraz technologię in-mold, która pozwala na dopasowanie kasku do głowy użytkownika. Rękawiczki rowerowe Kellys występują zarówno w wersji kolorowej, jak i klasycznej, czarnej. Wykonane z miękkiego materiału, posiadają zapięcie na nadgarstek na rzep oraz wyściółkę, która zapewni amortyzację dla dłoni podczas jazdy po wyboistych terenach.

więcej