Filtruj
Kategorie
Kategoria
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Shimano

Shimano to japońska marka o bardzo długiej tradycji. Powstała w 1921 roku, w którym  to Shozaburo Shimano otworzył niewielki warsztat metalurgiczny i rozpoczął w nim produkcję części do rowerów. Obecnie firma jest jednym z największych liderów na rynku rowerowym, na który dostarcza części, akcesoria, ubrania, buty, narzędzia oraz preparaty czyszczące. W ofercie firmy od pewnego czasu odnaleźć można także akcesoria wędkarskie, snowboardowe oraz do gry w golfa.

Osprzęt rowerowy Shimano

Centralnym punktem w ofercie produktowej marki jest osprzęt rowerowy Shimano, który powszechnie jest stosowany przez wielu producentów rowerów, łącznie z topowymi markami takimi jak Trek, Bianchi, Pinarello, Specialized czy Cannondale. Cechą charakterystyczną marki jest propozycja pełnych grup osprzętowych, w skład których wchodzą m.in. hamulce, kasety, manetki,  piasty oraz przerzutki Shimano. Wyposażenie roweru w taką grupę ma zapewnić płynność pracy jej poszczególnych elementów oraz całości mechanizmu, i tym samym bardziej efektywną jazdę. W ofercie firma posiada sprzęt przeznaczony do rowerów różnego rodzaju i chociaż najbardziej rozbudowaną propozycję znajdziemy przy modelach górskich i szosowych, nie brakuje tu także osprzętu dla trekkingów, graveli, bmxów oraz rowerów miejskich. Dostępność wielu grup osprzętu do jednego typu roweru ma zagwarantować możliwość odpowiedniego doboru dla każdego rowerzysty, niezależnie od jego doświadczenia, stopnia wytrenowania oraz terenu, po którym będzie jeździł.

Części i ubrania rowerowe Shimano

Shimano oferuje także wiele innych części rowerowych takich jak kółka przerzutki, linki i pancerze, koła, klocki, hamulce hydrauliczne Shimano, tarcze oraz okładziny do hamulców, łańcuchy oraz wiele innych. W ofercie firmy znajdują się również pedały, zarówno platformowe, SPD, jak i SPD-SL, wraz z pasującymi do nich blokami oraz wszystkie rodzaje butów rowerowych. Shimano ma także bardzo szeroką ofertę odzieży rowerowej damskiej, męskiej oraz dziecięcej, do produkcji której marka wykorzystuje wysokiej jakości materiały oraz najnowocześniejsze rozwiązania.

Sprzęt wędkarski Shimano

Równie duże sukcesy, jak na rynku rowerowym, Shimano odnosi także w wędkarstwie, dostarczając wysokiej klasy sprzęt skierowany nie tylko do profesjonalistów, ale także  niedzielnych wędkarzy. W ofercie firmy znajdziemy m.in. kołowrotki Shimano, wędki oraz różnego rodzaju żyłki i plecionki.

Sprawdź naszą ofertę Shimano i wybierz z niej produkty, których potrzebujesz do wykonywania twojego hobby.

więcej