Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Marka Goodram

Goodram to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek zajmujących się produkcją wysokiej jakości podzespołów komputerowych.

Marka powstała w 2003 roku i należy do firmy Wilk Elektronik - czołowego dostawcy pamięci przenośnych i komputerowych w Polsce i za granicą. Wilk Elektronik współpracuje ze światowymi liderami technologicznymi takimi, jak amerykańska firma Micron Technology, czy niemieckie przedsiębiorstwo Infineon, co pozwoliło firmie rozwinąć ofertę produktową oraz uruchomić fabrykę w Europie Środkowej i Wschodniej.

Goodram i Kioxia - współpraca wielkich marek

Już w pierwszym roku działalności, moduły pamięci Goodram sprzedały się w liczbie ponad 400 000 egzemplarzy. W roku 2006 marka wprowadziła na rynek pamięci USB oraz karty pamięci. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, w 2008 roku Wilk Elektronik nawiązał współpracę ze światowej sławy producentem sprzętu komputerowego Kioxia (wcześniejsza nazwa to Toshiba Memory Corporation - spółka wydzielona z Toshiba Corporation), a polska firma została wyróżniona statusem strategicznego partnera marki Toshiba w Europie.

Kolejne lata przyniosły Goodram'owi ogromny wzrost sprzedaży oraz rozpoznawalności marki, co zaskutkowało poszerzeniem dystrybucji produktów na całą Europę, Rosję, a także kraje Azji i Afryki.

Dyski HDD i SSD tylko od Goodram

W roku 2013 do portfolio produktów Goodram dołączyły zaawansowane technologicznie konsumencie nośniki danych SSD oraz HDD, które plasują się na pierwszych miejscach rankingów najchętniej wybieranych dysków przenośnych w Polsce.

Wilk Elektronik jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i tytułów. Firma została mi.in. wyróżniona w rankingu Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu.

Oferta marki GOODRAM

W asortymencie marki Goodram dostępne są wysokiej klasy pamięci USB, karty pamięci, moduły pamięci, dyski SSD oraz akcesoria komputerowe. Wszystkie produkty marki odznaczają się solidnym wykonaniem, niezawodnością oraz doskonałą wydajnością.

  • Karty pamięci Goodram umożliwiają płynne nagrywanie multimediów oraz instalowanie aplikacji oraz gwarantują pełne wykorzystanie możliwości urządzenia mobilnego. Objęte są dożywotnią gwarancją, co potwierdza wysoką jakość akcesoriów.
  • Dyski zewnętrzne i przenośne Goodram zapewniają bezpieczne przechowywanie danych oraz umożliwiają podłączenie się do komputerów PC, laptopów i konsoli, poprzez port USB. Producent oferuje nośniki danych w różnych pojemnościach takich, jak 256 GB, 512 GB, 1024 GB i 2048 GB, co sprawia, że można dopasować produkt do indywidualnych potrzeb, zarówno prywatnych, jak i biznesowych.
  • Pendrive'y Goodram wyróżniają się nowoczesnym designem. Zatyczka pokryta antypoślizgowym wzorem ułatwia otwieranie urządzenia w każdej sytuacji. Możliwość założenia zatyczki na drugi koniec obudowy gwarantuje, że drobny element nie zagubi się podczas użytkowania sprzętu. Pamięci dostępne są w pojemnościach od 8 GB do 128 GB i objęte są dożywotnią gwarancją producenta.
więcej