Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Davines

Włoskie kosmetyki do włosów Davines to wysokiej jakości produkty przeznaczone do użytku domowego i dla salonów fryzjerskich, do profesjonalnej pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Firma powstała w Parmie, we Włoszech, kiedy w 1983 roku rodzina Bolattich założyła laboratorium prowadzące prace badawcze nad ofertą dla firm kosmetycznych w kraju i na świecie.

Dbanie o włosy w duchu Sustainable Beauty

Po dekadzie produkcji dla innych, firma Bolattich zarejestrowała markę Davines i w latach 90. XX wieku – już pod własną nazwą - rozpoczęła produkcję kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów dla renomowanych salonów fryzjerskich i produktów do pielęgnacji ciała dla salonów SPA.

Do Polski firma Davines zawitała oficjalnie w 2009 roku, a obecnie jest wielkim przedsiębiorstwem działającym na całym świecie. Davines to nie tylko profesjonalna stylizacja włosów, ale także dbałość o zrównoważony rozwój. Firma Davines jest odznaczona certyfikatem B Corp i działa w duchu „Sustainable Beauty”.

Szampony Davines do wszystkich typów włosów

Produkty do pielęgnacji włosów zawsze stanowiły podstawę produkcji firmy Davines. Davines Essential Haircare to szeroki wybór szamponów w płynie i szamponów w kostce, a także suchych szamponów bez użycia wody.

Szampony Davines są przeznaczone do wszystkich rodzajów włosów (DEDE), do włosów farbowanych (MINU), do włosów kręconych i falowanych (LOVE CURL), do włosów zniszczonych i słabych (VOLU, MELU i NOUNOU), do włosów puszących się (LOVE Smoothing), suchych (MOMO), normalnych i przetłuszczających.

Każdy szampon Davines ma starannie opracowany skład: szampon przeciwłupieżowy, szampon nawilżający, rewitalizujący i wygładzający, szampon łagodzący do wrażliwej skóry głowy, a także szampony wzmacniające kolor włosów o różnych odcieniach.

Liczne linie produktowe kosmetyków Davines

Kosmetyki Davines są dostępne jako specjalne linie produktów, z których każda odznacza się czymś szczególnym.

Linia OI z olejkiem Roucou to bestsellerowa klasyka marki.

Essential Haircare to szampony i odżywki do włosów do codziennej pielęgnacji.

Naturaltech to linia kosmetyków fryzjerskich, stworzona poprzez połączenie naturalnych surowców z techniczną innowacją.

Heart of Glass to kosmetyki do włosów blond, a More Inside to wszechstronne produkty do stylizacji włosów.

Firma oferuje także linię Alchemic, czyli koloryzację włosów czystymi pigmentami, przeciwsłoneczne kosmetyki linii SU i wiele innych.

Kompleksowa pielęgnacja z Davines

Davines to nie tylko kosmetyki do włosów. Wielofunkcyjne kosmetyki linii Authentic Formulas – masło i balsam - nadają się także do pielęgnacji twarzy i całego ciała.

Kremy do opalania i po opalaniu linii SU zapewniają pielęgnację skóry w czasie lata, a linia OI to także odżywczy krem do rąk i nawilżający żel pod prysznic.

Linia Pastalove to kosmetyki dla mężczyzn do kompleksowej pielęgnacji włosów i ciała: produkty do golenia i po goleniu, kosmetyki do stylizacji włosów i brody, a także płyn do mycia ciała, włosów i zarostu.

więcej