Babyzen

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
Wiek
Kolor
Pasy bezpieczeństwa
Cena
Ocena

Babyzen – producent wózków dziecięcych

Babyzen jest francuską marką zajmującą się produkcją innowacyjnych wózków i akcesoriów dla dzieci. Produkty firmy Babyzen wyróżniają się wysoką jakością, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem, który docenili rodzice na całym świecie. Marka zasłynęła z wprowadzenia na rynek wózka Babyzen YOYO i YOYO+, które określane są mianem najbardziej kompaktowych spacerówek 3w1.

Wózki Babyzen – połączenie funkcjonalności i designu

Wózki Babyzen charakteryzują się uniwersalnością. Doskonale sprawdzają się na spacerach w mieście, jak i na trudniejszym, bardziej nierównym terenie, np. w lesie, czy na polnej drodze.

Wózki odznaczają się doskonałą wygodą oraz lekkością prowadzenia. To również wygodny pojazd dla dziecka. Każdy model wózka został bowiem wyposażony w amortyzatory, które redukują wstrząsy sprawiając, że jazda w wózku staje się bardziej komfortowa.

Babyzen YOYO wyróżniają się niewielką wagą, niezwykle kompaktową konstrukcją i bardzo prostą obsługą. Wózek można rozłożyć i złożyć jedną ręką do rozmiaru bagażu podręcznego, dzięki czemu spacerówkę babyzen YOYO można nosić nawet na ramieniu, co ułatwia dodatkowy pasek do przenoszenia.

Babyzen oferuje modele dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Umożliwia indywidualny dobór koloru ramy, tapicerki i dodatkowych akcesoriów. Poszczególne elementy zostały obszyte tkaniną odporną na promieniowanie UV. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają dziecku stabilną ochronę przed wypadnięciem z wózka, a regulowane oparcie pozwala na dostosowanie pozycji dziecka do aktualnych potrzeb.

Rama wózka została wyprodukowana ze stopów aluminium i stali nierdzewnej oraz dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym, co czyni ten produkt niezwykle solidnym i trwałym. Każda spacerówka Babyzen została także wyposazona w budkę ochronną oraz obszerny kosz na zakupy.

Akcesoria Babyzen YOYO

Babyzen oferuje także szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów do wózków. Wśród nich można znaleźć m.in. torby YOYO, które można przypiąć do spacerówki. W komplecie znajduje się podstawa z dodatkowym kółkiem, które zapewnia torbie stabilność i nie obciąża dodatkowo wózka. Parasolki do wózków wykonane z wysokogatunkowego poliestru z filtrem UPF 50+ skutecznie pochłaniają promienie słoneczne oraz chronią dziecko przed nadmierną ekspozycją na słońce.

W ofercie marki Babyzen dostępne są także uchwyty na kubki, umożliwiające montaż za pomocą haczyka aż w 6 różnych miejscach na ramie, a także adaptery do fotelików samochodowych oraz torby transportowe, w których można przewozić i przechowywać złożony wózek.

więcej