Allnutrition

Allnutrition

Polska marka Allnutrition powstała w 1999 roku i zajmuje się produkcją suplementów diety, odżywek i dietetycznych środków spożywczych.

Firma stawia przede wszystkim na wysokiej jakości składniki oraz smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Allnutrition od początku swojej działalności kreowała trendy na rynku suplementów. Dzięki utworzeniu największego w Polsce forum dyskusyjnego firma zgromadziła ogromne pokłady wiedzy oraz tysiące opinii konsumentów z całego kraju. To pozwoliło marce wykreować produkty zgodne z oczekiwaniami klientów i trafiające w ich potrzeby. Oferta marki Allnutrition skierowana jest do szerokiego grona użytkowników. W asortymencie dostępne są produkty dla kobiet, mężczyzn oraz osób starszych.

Firma dynamicznie się rozwija i stale podąża za rosnącymi wymaganiami konsumentów. Oferuje innowacyjne rozwiązania oraz jest na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w suplementacji i zdrowego odżywiania. 

Produkty marki Allnutrition podlegają stałym kontrolom i testom bezpieczeństwa. Produkowane są w profesjonalnych wytwórniach posiadających certyfikaty GMP i HACCP zgodnie z unijnymi dyrektywami i zasadami prawa międzynarodowego dotyczącego produkcji suplementów i żywności. Wszystkie surowce pozyskiwane są z pewnych źródeł i poddawane stosownym badaniom, co daje gwarancję wysokiej jakości produktu. Firma Allnutrition do produkcji swoich wyrobów nie używa barwników, które mogą wywoływać niepożądane reakcje alergiczne oraz problemy gastryczne.

Marka uczestniczy w największych targach w Polsce i za granicą. Jest też sponsorem strategicznym PZKFiTS oraz udziela partnerstwa takim wydarzeniom jak FiWE, Debiuty kulturystyczne, czy GoActive Show.

Suplementy Allnutrition

W bogatym portfolio Allnutrition można znaleźć zarówno fundamentalne produkty, niezbędne do utrzymania prawidłowego zdrowia, takie, jak witamina D3, magnez, czy kwasy Omega 3, jak i zaawansowane, wieloskładnikowe preparaty odpowiadające na konkretne potrzeby organizmu, np. wspierające zdrowie wątroby, stawów, czy serca.

Marka proponuje także szeroką ofertę odżywek białkowych dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Białko Allnutrition pomaga w prawidłowej i szybkiej regeneracji tkanek po treningu, dostarczając organizmowi odpowiedniej ilości aminokwasów egzogennych. Allnutrition Whey Protein charakteryzuje się szybkim wchłanianiem oraz przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.

Producent oferuje także roślinną wersję odżywki białkowej. Vegan protein Allnutrition stanowią alternatywę dla osób, które wyeliminowały ze swojego jadłospisu produkty pochodzenia zwierzęcego.

Sztandarowym produktem marki jest także kreatyna Allnutrition, która pozytywnie wpływa na poprawę wydolności, powoduje szybszy przyrost masy mięśniowej oraz zwiększa odporność na zmęczenie.

Żywność dietetyczna Allnutrition

Marka Allnutrition zasłynęła także z produkcji wysokiej jakości żywności dietetycznej. W asortymencie firmy dostępne jest m.in. masło orzechowe Allnutrition w 100% składające się z orzechów arachidowych. Produkt nie zawiera żadnych dodatkowych składników w postaci cukru, soli czy utwardzaczy i jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz roślinnego białka.

Firma produkuje także kremy Allnutrition polecane do omletów lub naleśników dostępne w różnych wersjach smakowych np. czekoladowym, kokosowym, śmietankowym lub orzechowym.

Bezcukrowe batony Allnutrition dostępne w seriach Protein Bar, Snack Bar, Muesli Bar lub Raw-wow polecane są jako zdrowa przekąska w pracy, w szkole lub podczas podróży. Cechują się obniżoną zawartością węglowodanów i tłuszczy, a przy okazji są bogate w duże ilości białka, błonnika oraz zawierają składniki roślinne wspierające dobrą kondycję organizmu.

W asortymencie można znaleźć także szeroki wybór niskokalorycznych sosów do mięsa, sałatek lub deserów. Sosy Allnutrition dostępne są w różnych wersjach smakowych. Dostępne są sosy słodkie, wytrawne, tradycyjne i egzotyczne, a także kompozycje jedno lub wieloskładnikowe.

więcej