Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Forma produktu
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Smak
  • więcej
Kategoria produktu
  • więcej
Składnik dominujący

Kreatyny

Ćwicząc siłowo lub siłowo-wytrzymałościowo, każdy z nas chciałby zapewne uzyskać zadowalające rezultaty w jak najkrótszym czasie. Przyrost masy mięśniowej, zwiększona wydolność organizmu czy uwydatnione mięśnie ciała to tylko niektóre z celów, jakie przed sobą stawiamy. Kluczowym elementem do ich uzyskania niewątpliwie jest prawidłowo ułożony i realizowany plan treningowy. Jeśli zostanie on połączony z właściwą suplementacją, wówczas efekty mogą przyjść zdumiewająco szybko. Jedną z substancji, która realnie zwiększa efektywność treningów, jest kreatyna.

Co to jest kreatyna i za co odpowiada?

Kreatyna, poza tym, że jest jednym z najpopularniejszych suplementów na rynku, to również naturalna substancja występująca w naszym organizmie. Wspomaga ona nie tylko przyrost masy mięśniowej, ale również siłę i wytrzymałość. W codziennej diecie najwięcej jest jej w mięsie oraz rybach, jednak ilość tam zawarta nie pozwala uzyskać optymalnego dziennego zapotrzebowania pozwalającego na wykorzystanie pożądanych właściwości kreatyny. Mając to na uwadze, aby móc uzupełnić braki wynikające ze zbyt ubogiej diety, warto do codziennych posiłków wprowadzić dodatkową suplementację.

Regularne spożywanie kreatyny to jej wyższe stężenie w organizmie, a co za tym idzie również efektywniejsze wykorzystywanie energii podczas treningów siłowych i siłowo-wytrzymałościowych. W praktyce pozwala to na wykonywanie cięższej pracy w dłuższych interwałach czasowych, co bezpośrednio przekłada się na przyrost masy mięśniowej oraz wydolność organizmu.

Wbrew obiegowym opiniom na temat suplementacji, kreatyna jest w pełni bezpiecznym i przebadanym produktem, którego nawet wieloletnie regularne spożywanie nie jest obciążone ryzykiem powstawania skutków ubocznych.

Jakie kreatyny dostępne są w Empiku?

W naszym sklepie dostępne są kreatyny między innymi takich marek jak Trec, Real Pharm, SFD, Activlab czy Ostrovit. Są to produkty różniące się od siebie typem, rodzajem czy wagą, jak również smakiem, formą czy wielkością opakowania.

Posiadamy zarówno kreatyny, których bazą suplementu jest monohydrat kreatyny, jak i równie popularny jabłczan kreatyny. Oferowane produkty charakteryzują się nie tylko zróżnicowanym składem, ale również wielkością. Dzięki temu można dobrać produkt optymalnie do swoich potrzeb. W celu ułatwienia wyboru każda kreatyna została opatrzona szczegółowym opisem zawierającym dane o składzie produktu oraz sposobie dawkowania.

Szukając kreatyny, koniecznie zajrzyj do nas. Szeroka gama asortymentu oraz jego dostępność pozwoli ci nie tylko znaleźć najlepszy produkt, ale również szybko zrealizować zamówienie

więcej

Kreatyny

najczęściej zadawane pytania