ActivLab

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Activlab

Activlab – odżywki i suplementy dla sportowców

Nie tylko sam wysiłek fizyczny gwarantuje doskonały wygląd i siłę. Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę połączoną z najwyższą formą, warto sięgnąć po wysokiej jakości, sprawdzone i bezpieczne odżywki dla sportowców. Dzięki swoim unikalnym właściwościom mobilizują organizm do szybszego spalania tłuszczu i sprawniejszego budowania tkanki mięśniowej. Szukacie idealnych suplementów? Produkty firmy Activlab idealnie odpowiedzą na Wasze potrzeby. To nie tylko batony czy napoje, ale również profesjonalne rozwiązania dla prawdziwych pasjonatów.

Activlab to bez wątpienia jeden z liderów na rynku odżywek dla sportowców. Renomę zawdzięcza nieustającej chęci rozwoju oraz wprowadzaniu nowych rozwiązań. Marka, jako pierwsza na świecie, opatentowała i uruchomiła produkcję napoju opartego na aminokwasach rozgałęzionych – BCAA XTRA DRINK. Przełomowa okazała się również przedstawiona przez Activlab technologia pozyskiwania hipoalergicznego źródła białka o bardzo dobrej przyswajalności – hydrolizat białka drobiowego może okazać się hitem na rynku.

Odżywki Activlab – współtworzone z klientami

Przedsiębiorstwo istnieje już od niemal 20 lat i stale poszerza swój asortyment. W gamie artykułów znajdziecie takie podwaliny zdrowej suplementacji jak białko Activlab lub kreatyna Activlab, ale nie tylko. Proteiny, izotoniki, shoty czy gainery stanowią tylko ułamek oferty. Producent stawia bowiem na rozwiązania indywidualnie dopasowane do swoich klientów. To właściwie odżywki skrojone na miarę. Innowacyjne formuły, receptury, a nawet etykiety – Activlab konsultuje swoje kolejne pomysły z tysiącami zadowolonych konsumentów.

Najwyższe standardy

Doskonałe produkty Activlab powstają w wyjątkowych warunkach. Firma stawia na najlepszą jakość, dlatego zainwestowała w swoim zakładzie w profesjonalne laboratoria: fizyczne i chemiczne, mikrobiologiczne oraz analiz sensorycznych. Dzięki temu możecie liczyć na zdrowe i bezpieczne dla organizmu suplementy, które przed trafieniem do sprzedaży przechodzą gruntowne badania. Dodatkowo warto również podkreślić, że wszystkie artykuły Activlab spełniają przepisy prawa żywnościowego Polski i Unii Europejskiej.

Marka wyróżnia się aż dwoma hasłami przewodnimi: „Lift Your World” oraz „Twoje cele są naszą pasją”. Niezależnie od tego, czy trenujecie zawodowo czy amatorsko, szeroki wachlarz produktów i najwyższe standardy jakości Activlab to bez wątpienia strzał w dziesiątkę.

więcej