Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Język
Autor
  • więcej
Seria

Podręczniki do języka angielskiego. Klasa 1 Szkoła podstawowa

W tej kategorii znajdują się książki do angielskiego dla 1 klasy szkoły podstawowej. Do wyboru są podręczniki, zeszyty ćwiczeń i karty pracy popularnych serii, w tym Hello Explorer, Super Heroes czy Elementarz Odkrywców.

Kolorowe książki do angielskiego – klasa 1

Podręczniki do angielskiego w klasie 1 szkoły podstawowej zwykle są pełne kolorowych ilustracji oraz fotografii. Dzięki ich wykorzystaniu dziecko ćwiczy swoją wyobraźnię i lepiej zapamiętuje angielskie słowa czy zwroty. Niektóre publikacje zawierają też naklejki, wycinanki oraz ilustrowane historyjki z udziałem bohaterów, którzy posługują się fantastycznymi supermocami.

Angielski klasa 1 szkoły podstawowej – nauka przez zabawę

Książki do angielskiego w klasie 1 szkoły podstawowej często zawierają też ćwiczenia, które pozwalają dzieciom rozwijać umiejętności językowe poprzez zabawę. Mogą to być m.in. zgadywanki, rebusy, krzyżówki, kolorowanki, labirynty, gry i zabawy w języku angielskim. Niektóre publikacje zawierają dodatkowo ćwiczenia przeznaczone do pracy z uzdolnionym uczniem.

Podręczniki do angielskiego – klasa 1 szkoły podstawowej

Podręczniki do angielskiego dla 1 klasy szkoły podstawowej pozwalają najmłodszym uczniom ćwiczyć różne kompetencje z zakresu tego języka, m.in. pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu czy konstruowanie wypowiedzi. Niektóre książki wprowadzają interdyscyplinarne elementy, np. wiedzę geograficzną, historyczną czy kulturową. Rozwijają też umiejętności pozajęzykowe, w tym kreatywność, wyobraźnię, pamięć wzrokową, koordynację czy małą motorykę.

Można wybrać również książki do angielskiego dla klasy 1 z dołączoną płytą lub dostępem do platformy multimedialnej. Uczeń będzie mógł wtedy korzystać w domu z dodatkowych materiałów, które pozwolą mu powtórzyć, uporządkować i utrwalić wiedzę. Do wyboru mogą być m.in. dialogi, piosenki czy filmy w języku angielskim.

Sprawdź nasz asortyment książek do języka angielskiego w 1 klasie szkoły podstawowej. Wybierz pozycję, która skutecznie motywuje dzieci do nauki poprzez zabawę.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!